[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۷
  • دوره جدید

راه‌اندازی سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/ معاون پژوهش و فناوری واحد شیراز از راه‌اندازی «سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات»  با همکاری شرکت صنایع الکترونیک شیراز خبر داد.
محمدمهدی جباری سه‌شنبه ۳ تیر با اشاره برگزاری نشست مشترک نمایندگان اعضای هیئت‌های علمی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس با مسئولان شرکت صنایع الکترونیک شیراز، گفت: در این نشست سیاست‌های دانشگاه آزاد در دستیابی به دانشگاه کارآفرین و فناور بررسی شد.
او یادآور شد که از دیگر اهداف این نشست تبیین پتانسیل‌های موجود در مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس برای راه اندازی سرای نوآوری تخصصی فناوری‌های الکترونیک و مخابرات و نیز بررسی نیازهای تحقیقاتی صنعت الکترونیک و مخابرات، بود.
رئیس شورای پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس، با معرفی امکانات و تجهیزات موجود و نیز تخصص اعضای هیئت علمی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، به تشریح سیاست‌های مدنظر در راه‌اندازی سراهای نوآوری تخصصی پرداخت و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری مجموعه صنایع الکترونیک شیراز بتوان اقدام لازم در خصوص راه اندازی سرای نوآوری فناوری‌های الکترونیک و مخابرات انجام داد.
جباری یادآور شد که در این نشست، محمدمهدی قهرمان‌ایزدی، مدیرعامل شرکت صنایع الکترونیک شیراز هم با تشریح  طرح‌ها و نیازمندی‌های تحقیقاتی این صنعت، ابراز امیدواری کرد تا به‌منظور استفاده از پتانسیل‌های علمی اعضای هیئت علمی مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی، با راه‌اندازی کمیته‌های تخصصی متشکل از نماینده صنعت و نماینده دانشگاه، اقدام عملی برای کارآفرینی انجام شود.
معاون دانشگاه آزاد اسلامی شیراز همچنین از برگزاری یک برنامه پرسش و پاسخ در بخش انتهایی نشست یادشده خبر داد و یادآور شد که هریک از اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد شرکت‌کننده در این جلسه، به طرح دیدگاه‌های خود و بیان مشکلات موجود در راستای اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط با صنایع الکترونیک شیراز پرداختند و مسئولان صنایع الکترونیک نیز توضیحاتی را ارائه دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی