[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۷
  • دوره جدید

پروازهای ایران- امارات به روال عادی بازگشت، روزنامه شیراز نوین

ایرنا- سفارت ایران در ابوظبی اعلام کرد: تشریفات انجام پروازها در مسیر ایران- امارات به روال عادی بازگشته و شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند درخواست‌های خود را مستقیماً با هواپیمایی کشوری امارات مطرح و مجوز دریافت کنند.
به گزارش بخش رسانه‌ای سفارت ایران در امارات، سفارت جمهوری اسلامی ایران در ابوظبی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پس از درخواست و پیگیری‌های این سفارتخانه مبنی بر صدور مجوز پرواز مسافران از مبدأ ایران، مجوز انجام پرواز فلای دبی از ایران به امارات (لار به دبی) صادر شده است.
سفارت ایران افزود: وزارت خارجه امارات عربی متحده اعلام کرده که تشریفات انجام پروازها در مسیر ایران- امارات به روال عادی بازگشته و شرکت‌های هواپیمایی می‌توانند درخواست‌های خود را مستقیماً با هواپیمایی کشوری امارات مطرح و مجوز دریافت کنند. سفارت ایران در ابوظبی چند روز پیش هم در اطلاعیه‌ای اعلام کرده بود که افراد مقیم خارج از کشور که واجد شرایط بازگشت به کشور امارات هستند، با مراجعه به سایت الکترونیکی https://smartservices.ica.gov.ae در یکی از مراکز پزشکی معتبر از سوی مقامات اماراتی که در سایت فوق آمده است، آزمایش تست کرونا انجام دهند. این سفارتخانه تصریح کرد: انجام این تست جهت ورود به امارات الزامی است. البته ممکن است در صورت لزوم، مقامات پزشکی مجدداً از مسافران نمونه‌برداری کنند. این قانون از تاریخ دوم تیرماه ۱۳۹۹ اجرا خواهد شد. البته مجوزهایی که قبل از این تاریخ صادر شده، شامل انجام تست قبل از سفر نخواهد شد. اما مدت اعتبار مجوز ۲۱ روز از زمان صدور است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی