[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

عاملان تیراندازی به سمت خودرو پلیس دستگیر شدند ، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی پلیس فارس خبر داد: 
عاملان تیراندازی به سمت خودرو پلیس دستگیر شدند 

معاون اجتماعی استان از دستگیری عاملان تیراندازی به سمت خودروی گشت کلانتری 21 کوی زهرا شهرستان شیراز خبر داد. 
سرهنگ «کاووس محمدی» در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس، گفت: جمعه‌شب از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبری مبنی بر وقوع یک فقره اختلاف خانوادگی در یکی از محله‌های شیراز به واحد گشت اعلام و سریعاً مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
وی با بیان اینکه به محض ورود واحد گشت در آن محل، 2 نفر که در آن مکان کمین زده بودند با مشاهده مأموران اقدام به تیراندازی کردند، گفت: در این حادثه یکی از کارکنان گشت کلانتری «21 کوی زهرا» پس از اصابت ساچمه به بدنش مجروح و راهی بیمارستان شد که به دنبال آن ضاربان سریعاً از صحنه متواری شدند.
سرهنگ محمدی با اشاره به اینکه دستگیری عاملان اصلی تیراندازی به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت، تصریح کرد: مأموران انتظامی شهرستان شیراز با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند کمتر از 3 ساعت مخفیگاه آنها را شناسایی کنند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: با حضور مأموران در محل مورد نظر، متهمان که غافلگیر شده بودند به سمت آنان تیراندازی کردند. در این درگیری، فرد ضارب مجروح و پس از دستگیری به بیمارستان منتقل شد.
معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه در این مأموریت دیگر همدست ضارب نیز دستگیر شد، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.
سرهنگ محمدی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک قبضه اسلحه شکاری و تعدادی مهمات مربوطه نیز کشف شد، خاطرنشان کرد: پلیس در راستای تأمین امنیت و آسایش شهروندان، اجازه جولان و عرض اندام به هنجارشکنان نخواهد داد و برابر قانون به شدت با آنان برخورد می‌کند.
گفتنی است پس از انتقال مأمور پلیس به بیمارستان و اقدامات اولیه پزشکی، وضعیتش مطلوب است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی