[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

رسالت دانشگاه افسری امام حسین(ع) تربیت جوانان مؤمن و انقلابی است، روزنامه شیراز نوین


فرمانده سپاه فجر فارس گفت: یکی از برکات اصلی بسیج تربیت نیروهای جوان و متعهد به نظام اسلامی برای قبول مسئولیت‌های مهم است که دانشگاه افسری امام حسین(ع) مسئولیت مهمی بر عهده دارد.
به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سردار هاشم غیاثی در حاشیه بازدید از آزمون پذیرش دانشجوی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) که به میزبانی شیراز برگزار شد با بیان اینکه رسالت دانشگاه افسری امام حسین(ع) تربیت جوانان مؤمن و انقلابی است، گفت: حضور پرشور جوانان بسیجی و مؤمن در این آزمون نشان دهندۀ روحیه انقلابی و آرمان خواهی نسل جوان کشور و آمادگی این نسل آینده ساز برای حضور در جبهه جهاد حق علیه باطل است. وی با تجلیل از شور و اشتیاق جوانان برای پیوستن به نهاد انقلابی سپاه، گفت: این نسل مؤمن و آماده جهاد و ایثار در شجره طیبه بسیج تربیت شده‌اند و یکی از برکات اصلی نهاد بسیج همین تربیت نیروهای جوان و متعهد به نظام اسلامی برای در دست گرفتن مسئولیت‌های مهم است.
فرمانده سپاه فجر خطاب به شرکت کنندگان در این آزمون با بیان اینکه شما برای قدم گذاشتن در راه شهدا اعلام آمادگی کرده‌اید و همین حضور نشان پایبندی شما به آرمان‌های انقلاب اسلامی است، گفت: به یاد داشته باشید برای اینکه در همه جنبه‌های زندگی پاسداری موفق باشید باید تمام معیارهای زندگی شخصی و اجتماعی خود را در تراز انقلاب اسلامی و در تبعیت کامل از ولایت فقیه تعریف کنید.
سردار غیاثی با بیان اینکه دوره آموزش پاسداری یک دوره تربیت محور و شخصیت ساز بر اساس معیارهای انقلابی گری و ولایتمداری است، خاطرنشان کرد: دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) یکی از مراکز آموزش عالی برتر کشور است که هدف اصلی آن تربیت نیروهای متخصص و انقلابی برای حضور در کادر رسمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی