[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۷
  • دوره جدید

اعلام فراخوان جذب ایده‌های فرهنگی جهت اجرا در حرم شاهچراغ(ع) ، روزنامه شیراز نوین

به‌منظور جذب ایده‌های فرهنگی برای اجرای در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، مسابقه‌ای با عنوان «حریم یار» در دهه كرامت از سوی این حرم مطهر برگزار می‌شود.
به گزارش ایكنا از فارس، همزمان با ایام دهه كرامت، مسابقه «حریم یار» به‌منظور جذب ایده‌های فرهنگی برای اجرای در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار می‌شود.
این مسابقه در بخش‌های خانواده و مشاوره، كودک، نوجوان و جوان، فعالیت‌های قرآنی، آموزش و مراسم‌ها و مناسبت‌ها برگزار می‌شود كه علاقه‌مندان از دهه كرامت تا عید سعید غدیر مهلت دارند آثار خود را به این مسابقه ارسال كنند.
علاقه‌مندان جهت دریافت متن كامل فراخوان و آیین‌نامه مسابقه به پایگاه اطلاع‌رسانی آستان مقدس شاهچراغ(ع) به آدرس Shahecheragh.ir مراجعه كنند ضمن اینكه شماره ۰۷۱۳۲۱۳۱۲۹۴ به‌عنوان شماره تماس دبیرخانه اعلام شده است.
به برگزیدگان مسابقه «حریم یار» ۱۰ جایزه ۳۰۰ هزار تومانی، ۱۰ جایزه ۲۰۰ هزار تومانی و ۱۰ جایزه ۱۰۰ هزار تومانی اعطا خواهد شد.
یادآور می‌شود در برگزاری این مسابقه حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، نهاد نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز و اداره‌كل اوقاف و امور خیریه فارس همكاری و مشاركت دارند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی