[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۷۹
  • دوره جدید

تعامل پلیس و سپاه در مأموریت‌های اجتماعی ، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان در دیدار با معاون اجتماعی سپاه فجر فارس گفت: نیروهای مسلح، هدفی جز اعتلای نظام اسلامی و آسایش و آرامش مردم ندارند و در مسیر تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «کاووس محمدی»، در دیدار با معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس اظهار داشت : تداوم تعامل سپاه و نیروی انتظامی زمینه ساز توفیق در ماموریت های مشترک بوده و نظم و امنیت پایدار را به دنبال دارد. وی افزود: نیروهای مسلح، هدفی جز اعتلای نظام اسلامی و آسایش و آرامش مردم ندارند و در مسیر تحقق این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند. سرهنگ «محمدی» تصریح کرد: تعامل نیروی انتظامی و سپاه، موجب پیشگیری از حوادث و آسیب های غیر مترقبه شده و نظم و امنیت اجتماعی و آرامش شهروندان را به ارمغان می آورد. معاون اجتماعی پلیس فارس تأکید کرد: با توجه به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه، ضرورت تعامل سازنده بین این دو نهاد انقلابی برای مقابله با ناهنجاری های اجتماعی ضروری است.
سرهنگ «اسماعیل قزل سفلی» معاون اجتماعی سپاه فجر استان فارس نیز در این جلسه، با اعلام آمادگی سپاه در اجرای طرح‌ها و مأموریت‌های مشترک با نیروی انتظامی، خاطر نشان کرد: سپاه پاسداران با تمام وجود از اقدامات و ماموریت‌های ذاتی پلیس حمایت خواهد کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی