[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۹۱
  • دوره جدید

گزارش بازدید از خدمات بیمارستان امام موسی کاظم(ع) زرین‌دشت، روزنامه شیراز نوین

اعضای هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه برنامه‌های سفر خود، از بیمارستان امام موسی کاظم(ع) زرین دشت بازدید کرده و از نزدیک بر روند ارائه خدمت در این مرکز درمانی نظارت کردند. 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» رئیس دانشگاه با همراهی اعضای هیئت رئیسه، با حضور در بیمارستان امام موسی کاظم(ع) زرین دشت، از اورژانس و بخش‌های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.
نظارت بر رعایت پروتکل‌های درمانی در این بیمارستان، از محورهای مورد بررسی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه در این بازدید بود. 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در ادامه با حضور در پروژه توسعه بخش اورژانس این بیمارستان، بر سرعت بخشیدن به روند تکمیل این پروژه تأکید کرد. همچنین اعضای هیئت رئیسه دانشگاه در ادامه از پروژه خیرساز درمانگاه عمومی شهید صالحی، بازدید کردند. 
مراحل ساخت ساختمان این پروژه با بخش هایی نظیر دندان پزشکی، آزمایشگاه، مطب پزشک، احیای قلبی ریوی و داروخانه با هزار و دویست متر مربع زیربنا، هم اکنون به اتمام رسیده است.
در این بازدید راهکارهای تجهیز و آغاز به کار هر چه سریع تر این پروژه سلامت در شهرستان زرین دشت، با حضور دکتر لطفی، رئیس دانشگاه، بررسی شد. 
بیمارستان امام موسی کاظم(ع) زرین دشت در سال ۱۳۸۹ راه اندازی شد، این بیمارستان هم اکنون دارای ۳۲ تخت فعال با بخش‌هایی نظیر اورژانس، اتاق عمل، زایشگاه، بخش مراقبت‌های ویژه قلب، بخش اطفال، داخلی جراحی زنان و مردان، همودیالیز درمانگاه تخصصی، داروخانه شبانه‌روزی، آزمایشگاه و واحد رادیولوژی است. دکتر «محمدجواد عسکری» نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «علی اکبری» معاون درمان، دکتر «عبدالرسول همتی»، دکتر «عبدالحسین فرح بخش» مدیر حراست دانشگاه، دکتر «سید روح الله حسینی» مدیر روابط عمومی دانشگاه و دکتر «سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه در این بازدید، رئیس دانشگاه را همراهی می‌کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی