[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

استاندار فارس: کمیته امداد فارس رتبه اول دریافت تسهیلات از بانک‌ها را دارد، روزنامه شیراز نوین

ایسنا/ استاندار فارس با قدردانی از عملکرد بانک‌های استان، اعلام کرد که کمیته امداد فارس رتبه اول دریافت تسهیلات از بانک‌ها را کشور به خود اختصاص داده است.
عنایت‌الله رحیمی چهارشنبه ۱۱ تیر در آیین اهدای ۱۰۰۰ واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد فارس که با حضور رئیس کمیته امداد برگزار شد، گفت: یکی از آرمان‌های امام(ره) این بود که مردم ولی نعمت ما هستند و کمیته امداد به این ولی نعمتان خدمت رسانی می‌کند. او افزود: خوشبختانه افراد زیادی از خدمات کمیته امداد بهره می‌برند و توانمند سازی نیازمندان هم از لحاظ مادی و هم از نظر فرهنگی در جریان است.
استاندار فارس ادامه داد: کمیته امداد فارس ۲۴ هزار دانش آموز ، ۴ هزار دانشجو و ۲۰۰ هزار خانواده را با ۸۰ هزار حامی تحت پوشش دارد؛ البته کمیته امداد مرتباً هم افرادی را پس از توانمندسازی از قطار کمیته امداد پیاده می‌کند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس نیز در ادامه این جلسه گفت: خیرین پشتوانه محکمی برای کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس هستند.
محمد بذرافشان با بیان اینکه بزرگ‌ترین سرمایه کمیته امداد اعتماد مردم است، افزود: افتخار می‌کنیم کمیته امداد امام(ره) در استان فارس توانسته با ایجاد یک فضای همدلی، در جهت خدمت رسانی و تحقق گفتمان امام راحل تلاش کند.
او خاطرنشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که برخی از مدیران ارشد کشور و نمایندگان مجلس از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) برآمده‌اند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی