[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۸
  • دوره جدید

پول پاشنه آشیل راه‌سازی ، روزنامه شیراز نوین

با وجود کمبود اعتبارات و مشکلات مالی پروژه‌های بزرگ راه‌سازی در جنوب شرقی استان فارس فعال می‌باشند. به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، جعفر زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس در سفر یک روزه خود که نماینده مردم داراب، زرین دشت در مجلس شورای اسلامی، فرماندار داراب و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند، از پروژه‌های ملی در دست احداث این شهرستان بازدید کرد. وی گفت: پروژه بزرگراه فسا - داراب - بندر عباس در سه قطعه فعال می‌باشد. زاهدی خاطر نشان ساخت: در محور سه راهی دولت آباد - زرین دشت دو کارگاه فعال که یکی از سمت دولت آباد و دیگری نیز از سمت زرین دشت فعال می‌باشند.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس نیز از فعال بودن پروژه بزرگراه محور قدیم فسا - داراب خبر داد و گفت: امیدواریم که اعتبارات مورد نیاز به پروژه اختصاص یابد و بتوانیم تمام پروژه‌های استان را فعال نگه داریم.
وی در بازدید خود از پروژه‌های راهسازی جنوب شرقی استان (شهرستان داراب) اضافه کرد : 200 میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز پروژه‌های راه‌سازی فوق می‌باشد. زاهدی همچنین در خصوص طرح اقدام ملی مسکن در شهرستان داراب تصریح کرد: زمین جهت اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در شهرستان مشخص شده و جهت تغییر کاربری و تصویب آن به استان ارسال و مورد تأیید قرار گرفته و هم اکنون اداره کل راه و شهرسازی فارس در حال پایش ثبت نام کنندگان است که پس از آغاز طرح در سطح کشور در شهرستان داراب نیز همزمان اجرا خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی