[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

میلیچ: وضعیتم مشخص می‌شود، روزنامه شیراز نوین

هروویه میلیچ، مدافع اهل کشور کرواسی تیم فوتبال استقلال اعلام کرد که میزان مصدومیتش در تمرین آبی‌پوشان مشخص می‌شود.
به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنیم، هروویه میلیچ، مدافع کروات تیم فوتبال استقلال روز پنجشنبه در جریان تمرین دچار ضرب‌خوردگی شد و با تصمیم کادر فنی از تمرین تیمی خارج شد. این بازیکن درباره آخرین وضعیت خود گفت: به نسبت بهتر شدم، اما پزشک تیم در تمرین معاینه‌ام خواهد کرد تا وضعیتم مشخص شود.
 وی درباره ناراحتی هواداران استقلال از عدم نتیجه‌گیری این تیم در دو بازی اخیر لیگ برتر تصریح کرد: هواداران حق دارند ناراحت باشند، چون از دو بازی اخیر تنها یک امتیاز گرفته‌ایم. هر کسی که استقلال را دوست دارد، قطعاً از این شرایط راضی نخواهد بود.
مدافع کروات تیم فوتبال استقلال درباره علت نتیجه نگرفتن استقلال گفت: نمی‌توانم در این زمینه صحبت کنم، چون حرفه‌ای نیست که بخواهم در این مورد حرف بزنم. تنها می‌توانم درباره عملکردم و چیزهایی از این دست صحبت کنم. پیش از هر چیز به هواداران‌مان که فوق‌العاده هستند، احترام می‌گذارم و دلم برای دیدن‌شان روی سکوها به هنگام برگزاری بازی‌های‌مان تنگ شده است.
میلیچ خاطرنشان کرد: برای سرمربی و هم‌تیمی‌هایم احترام قائلم. در رختکن می‌توانم هر آنچه که در سَرم می‌گذرد را به هر کسی که می‌خواهم بگویم، اما این حرف‌ها باید در 
همانجا بماند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی