[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: امیدوارم انتخاب حسن‌زاده تلنگری باشد برای مسئولان، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت:‌ امیدوارم انتخاب حسن‌زاده به عنوان مرد سال فوتسال آسیا تلنگری باشد برای مسئولان تا به این رشته بیشتر توجه کنند.
جلسه‌ای با حضور کادر فنی تیم ملی فوتسال و علی کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال برگزار شد. در این جلسه حاضران در مورد برنامه‌های پیش‌روی تیم ملی فوتسال بحث کردند. قبل از آغاز این جلسه نیز جایزه علی اصغر حسن‌زاده که پیش از این به عنوان مرد سال فوتسال آسیا انتخاب شده بود، به او اهدا شد.
محمد ناظم‌الشریعه در خصوص مسائل مطرح شده در این جلسه گفت:‌ در مورد برنامه‌ای که از قبل برای تیم‌ ملی و همچنین تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر داده بودم، صحبت و در نهایت تصمیم‌گیری در این‌باره منوط به برگزاری جلسه کمیته فنی شد. تلاش می‌کنیم برنامه مدونی برای حضور در مسابقات داخل سالن آسیا داشته باشیم.
وی درباره مراسم اهدای جایزه بهترین بازیکن سال آسیا به علی اصغر حسن‌زاده، تصریح کرد: حسن‌زاده قطعاً لیاقت کسب این عنوان را داشت. او یکی از برترین بازیکنان چند سال اخیر ایران است. در کشورمان بازیکنان خوبی داریم اما حسن‌زاده همواره در سطح بالایی حضور داشته و نشان داده که بازیکنی حرفه‌ای است. به نظرم انتخاب او به عنوان مرد سال فوتسال آسیا کاملاً‌ درست بود.
سرمربی تیم ملی فوتسال ادامه داد: بهترین تیم،‌ بهترین بازیکن و رئیس کمیته فوتسال آسیا از ایران است و باید برای این رشته بیشتر وقت بگذاریم. امیدوارم انتخاب حسن‌زاده به عنوان بهترین بازیکن آسیا تلنگری باشد برای مسئولان تا توجه بیشتری به فوتسال کنند.
ناظم‌الشریعه در پاسخ به این پرسش که آیا در جلسه‌ای که با کفاشیان داشته در مورد پرداخت پاداش‌های بازیکنان تیم ملی فوتسال هم صحبت کرده است، گفت: بله در این جلسه در این مورد هم صحبت و قرار شد در چند روز آینده این پاداش به بازیکنان پرداخت شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی