[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

دیدار مسئولان بسیج ورزشکاران استان با خانواده شهدای ورزشکار، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت دهه کرامت جمعی از مسئولان ورزش و جوانان و بسیج ورزشکاران استان با خانواده شهیدان علمداری، سیفی و جوادی دیدار و از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در این دیدار‌ها که پیش از ظهر یکشنبه انجام گرفت، از خانواده شهیدان شجاعت علمداری، فرشاد سیفی و احمد جوادی تجلیل و به مقام شامخ شهداء ادای احترام کردند.
کریمیان مسئول بسیج ورزشکاران خواهران در این دیدارها ضمن ادای احترام به این خانواده‌ها با بیان اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولین یک وظیفه است، افزود: آرامش و امنیت امروز کشور مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده‌های آنان است.
وی شهادت را والاترین توفیقی دانست که نصیب شهدا شده و عنوان کرد: ایثار جان در راه عقاید و دفاع از میهن با تحمل سختی ها یک افتخار بزرگ است و نصیب هر کسی نمی شود.
مسئول بسیج ورزشکاران خواهران با بیان اینکه خانواده های شهدا مقام والایی در پیشگاه خداوند متعال دارند، یادآور شد: خانواده های شهدا با اهدای بهترین عزیزان خود در راه دفاع از انقلاب و کشور کار بزرگ و عظیمی را انجام دادند.
کریمیان با اشاره به اینکه فرهنگ دیدار با خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان باید در جامعه ترویج داده شود، تصریح کرد: احترام جامعه نسبت به خانواده های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده پایبندی آنان به ارزش‌های ملی و مذهبی است.
لیلا حیاوی کارشناس امور ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان نیز با بیان اینکه خانواده شهدا مایه عزت جامعه هستند، گفت: شهداء و خانواده آنان به وظایف خود در قبال انقلاب و زنده نگه داشتن ارزش‌های والای اسلامی عمل کردند و اکنون وظیفه ما ادامه دادن راه سرخ شهدا و همچنین تکریم خانواده آنان است.
وی افزود: امنیت ایران اسلامی در سایه خون شهدا به دست آمده است و باید قدردان شهدا باشیم و راهشان را با تمام توان ادامه دهیم.
گفتنی است شهید احمد جوادی از شهدای ورزشکار مبارزه با مواد مخدر استان و شهیدان شجاعت علمداری و فرشاد سیفی از شهدای ورزشکار مدافع حرم می‌باشند که در راه دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی