[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

ایجاد ۸۰ فرصت دوره پسادکتری در فارس، روزنامه شیراز نوین

یسنا: رئیس بنیاد نخبگان فارس گفت: حدود ۸۰ دوره یک ساله پسادکتری امسال برای پژوهشگران در استان فارس ایجاد و تأمین مالی شده است. حبیب شریف سه‌شنبه ۱۷ تیر در جمع خبرنگاران افزود: این دوره‌ها در سال تحصیلی آتی با همکاری بنیاد نخبگان، مجمع خیران نخبه پرور فارس، صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور و دانشگاه‌های شیراز، صنعتی شیراز و علوم پزشکی شیراز ایجاد و تأمین مالی شده است. او ادامه داد: دانش‌آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاه‌های کشور می‌توانند از فرصت‌های متنوع دوره‌های پسادکتری شامل دوره پسادکتری بنیاد ملی نخبگان و دوره مشترک با همکاری بنیاد ملی نخبگان و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور تحت عنوان جایزه پسادکتری شهید چمران، دوره پسادکتری با همکاری بنیاد ملی نخبگان، مجمع خیران نخبه پرور فارس یا مشترک بین صندوق، مجمع و دانشگاه‌های شیراز، علوم پزشکی شیراز و صنعتی شیراز تحت عنوان جایزه پسا دکتری امید، استفاده کنند.
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس افزود: یکی دیگر از انواع دوره‌های پسادکتری تعریف شده تحت عنوان دوره ویژه پسا دکتری است که با همکاری دانشگاه شیراز و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور اجرا خواهد شد. شریف ادامه داد: همچنین با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مجمع خیران نخبه پرور فارس دوره‌های پسادکتری در دو قالب فناورانه و پژوهشی تعریف شده است.
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس گفت: دانش آموختگان دانشگاه‌های سراسر کشور با توجه به سوابق علمی خود می‌توانند با بررسی دقیق و مطالعه شرایط هر کدام از فرصت‌های ایجاد شده ذکر شده، نسبت به انتخاب نوع پسادکتری مورد نظر اقدام کنند. او اضافه کرد: بدیهی است ارسال تقاضای همزمان در چند نوع از این دوره‌ها نیز میسر است، اما در نهایت هر متقاضی قادر به انجام یکی از موارد خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی