[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

موج گرانی در سایه نظارت ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان صمت فارس اعلام کرد: 
بر قیمت‌ها نظارت کامل داریم 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از ابتلای ۱۲ نفر از بازرسان این سازمان حین بازرسی و نظارت بر سطح بازار خبر داد و گفت: برای جبران و تقویت نیرو در شرایط فعلی از ۲۰ بازرس اتاق اصناف استان کمک گرفته‌ایم. حمیدرضا ایزدی در گفت‌وگو با ایسنا، با تأکید بر اینکه یکی از اولویت‌های اصلی سازمان صمت نظارت و بازرسی در سطح بازار است، گفت: با تشکیل تیم‌های مشترکی با بازرسان اتاق اصناف فارس و بازرسان افتخاری، نیروهایمان را تقویت کرده‌ایم و در حال نظارت در سطح بازار هستند. او با بیان اینکه برای تمام تخلفاتی که انجام می‌شود، پرونده تشکیل و برای اعمال قانون آن را به تعزیرات ارسال می‌کنیم، افزود: برای تأمین خودروهای بازرسی موردنیاز در شرایط فعلی، فعالیت بخش‌های صنعت و معدن را در استان فارس محدود کرده‎ایم و در این راستا، اداره کل تعزیرات هم با ما همراهی دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس ادامه داد: در جلسه‌ای که اخیراً با حضور دادستان مرکز استان برگزار شد، او اعلام کرد که در موضوع احتکار و قاچاق کالا به جد ورود کرده و با متخلفان برخورد جدی می‌کنند.
ایزدی همچنین با تأکید بر اینکه شایعات ایجادشده در فضای مجازی مبنی بر افزایش قیمت کالاها کذب است، گفت: تاکنون هیچ موردی مبنی بر افزایش قیمت یک کالا در دستور کار نداریم. البته افزایش قیمت کالاهای گروه یک که کالاهای اساسی محسوب می‌شوند، از طریق ستاد تنظیم بازار کشور اعلام می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی