[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

رأی‌گیری و مصوبات اعضای شورای شهر شیراز الکترونیکی شد، روزنامه شیراز نوین

نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با تأکید بر اینکه شورای پنجم از ابتدای شروع به کار خود با شعار شفافیت و مبارزه با فساد وارد عرصه شد، به راه‌اندازی سامانه جامع مصوبات شورا در این جلسه اشاره و اظهار داشت: این سامانه دارای قابلیت‌های بسیار مهمی است که نخستین قابلیت آن را می‌توان الکترونیکی و شفاف بودن رأی اعضا آن هم در زمانه‌ای که بسیاری از نمایندگان مردم از اعلام رأی عمومی خود پرهیز می‌کنند، دانست.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، مهندس «ابراهیم صبوری» در یکصد و چهلمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، گفت: شورای پنجم از همان ابتدا به دنبال اجرای برنامه‌های پیش‌بینی شده خود در تحقق شفافیت و تشکیل اتاق شیشه‌ای بود.
او با تأکید بر اینکه اکنون شورای پنجم شهر شیراز قدم پیش گذاشته و رأی خود را به طور شفاف به اطلاع مردم می‌رساند، اظهار داشت: انتشار عمومی صورت‌جلسات کمیسیون‌ها، صحن شورا، مصوبات نهایی شورا، امکان گزارش‌گیری و نظارت مستمر و سیستمی بخش دیگری از قابلیت‌های این سامانه است که اجرایی شده است.  این عضو شورای اسلامی شهر شیراز تصریح کرد: پیش از این پیگیری مسیر اجرای مصوبه تنها از طریق نامه‌نگاری قابل انجام بود، اما اکنون از طریق سامانه هر مصوبه قابل رهگیری بوده و همه مکاتبات قابل‌رؤیت است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی