[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

فرماندار آباده: تعطیلی واحدهای تولیدی مشکلات جامعه را مضاعف کرده است، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها، آباده، کریم آمالی
کارگروه تنظیم بازار شهرستان آباده به ریاست فرماندار در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل گردید. در این جلسه نیک‌مرام، فرماندار آباده با تشریح وضعیت جامعه، به‌خصوص تأثیر شیوع ویروس کرونا بر تداوم فعالیت‌های اقتصادی تأکید و اظهار داشت: تعطیلی واحدهای صنفی و بنگاه‌های تولیدی مشکلات جامعه را مضاعف کرده و لذا بایستی همه تلاش خود را در راستای ایجاد بستر لازم جهت رونق اقتصادی و ایجاد نشاط در جامعه به کار ببریم. رئیس اداره صمت شهرستان آباده نیز در ادامه با ارائه آمار و ارقامی از توزیع اقلام تنظیم بازار گفت: با توجه به افزایش قیمت مرغ گرم با تدابیری که اتخاذ شده تاکنون مرغ منجمد با قیمت هر کیلو ۱۳۵۰۰۰ریال در سطح شهرستان توزیع شده که امید است این اقدام تعدیل قیمت مرغ گرم در بازار را به دنبال داشته باشد.
سلیمان پور همچنین به توزیع شکر اشاره کرد و گفت: با توجه به تخصیص مقدار ۳۸ تن شکر از سوی استان، به‌زودی توزیع شکر مورد نیاز مردم نیز با قیمت ۸۷۰۰۰ ریال در سطح شهرستان آغاز خواهد شد.
به گفته رئیس اداره صمت، آباده از دیگر مصوبات جلسه کارگروه تنطیم بازار شهرستان برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا بود که مقرر گردید تمهیدات و برنامه ریزی لازم انجام و در فرصت مناسب این نمایشگاه در شهرستان برگزار گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی