[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

اهدای هزار سری جهیزیه به اقشار محروم در فارس، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ پاسدار یارمحمدی گفت: سپاه فجر بیش از 2000 بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع خواهد کرد. به گزارش روابط عمومی سپاه فجر، سرهنگ دوم پاسدار جلال یارمحمدی با بیان اینکه قرارگاه اجتماعی - امنیتی حضرت احمد بن موسی(ع) در تابستان سال جاری طرح‌های حمایتی از اقشار نیازمند را در مناطق محروم سراسر فارس اجرا می‌کند، گفت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته 1000 سری جهیزیه تا عید غدیر به زوج‌های جوان استان اهدا می‌شود.
وی با بیان اینکه یک فهرست شامل 45 قلم کالای قابل انتخاب برای تهیه این جهیزیه‌ها پیش بینی شده است، گفت: این طرح با مشارکت قرارگاه اجتماعی - امنیتی حضرت احمد بن موسی(ع)، خیرین، زوج‌های جوان و تعدادی از نهادها در سراسر استان فارس اجرا می‌شود و تعداد و نوع اقلام هر جهیزیه بر حسب نیاز و انتخاب زوج‌های جوان به آن‌ها تخصیص می‌یابد.
معاون روابط عمومی سپاه فجر با بیان اینکه حمایت از تولید داخلی یکی از اهداف اصلی سپاه فجر در اجرای این طرح می‌باشد، گفت: فرآیند تهیه و تحویل این جهیزیه‌ها از ابتدای خرید از کارخانه، انبارداری و اهدا به زوج‌های جوان در مناطق مختلف استان فارس توسط سپاه فجر صورت می‌گیرد.
وی ادامه داد: سپاه و بسیج در راستای حمایت از اقشار آسیب دیده و با توجه به آسیب‌های اقتصادی ناشی از شیوع بیماری کرونا اقدامات بسیار خوبی از جمله توزیع بسته‌های معیشتی بین خانواده‌های محروم برنامه ریزی و اجرا کرده اند و در حوزه تولید اقلام بهداشتی نیز گروه‌های جهادی بسیج عملکرد درخشانی داشته اند. معاون روابط عمومی سپاه فجر خاطرنشان کرد: هم اکنون 5 کارگاه تولیدی اقلام بهداشتی و ماسک با حمایت سپاه فجر در سطح شهرمقدس شیراز مشغول به کار می‌باشند تا نیاز مردم و کادر پزشکی در این حوزه تأمین گردد.
وی با اشاره به فرارسیدن فصل تابستان و اوقات فراغت اقشار نوجوان و جوان، گفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت و تقویت روحیه اُمید و همچنین ترویج فرهنگ ورزش در مناطق محروم بیش از 4500 سبد لوازم و البسه ورزشی در بین اقشار نیازمند توزیع شده است.
سرهنگ پاسدار یارمحمدی همچنین با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی، گفت: قرارگاه اجتماعی - امنیتی حضرت احمد بن موسی(ع) بیش از 2000 بسته لوازم التحریر در بین دانش آموزان مناطق محروم توزیع خواهد کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی