[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

بازدید مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری از دو پروژه شاخص شهرداری در منطقه چهار، روزنامه شیراز نوین

دکتر جمشیدی مدیرکل دفتر فنی و امور عمرانی استانداری صبح روز ۱۹ تیر ماه از دو پروژه شاخص شهرداری در منطقه چهار بازدید و روند اجرای این دو پروژه را مثبت ارزیابی کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، در این بازدید دکتر جمشیدی به اتفاق مهندس سروی شهردار منطقه چهار از پروژ‌های باغ 10هکتاری (باغ ایرانی) واقع در بلوار امیر کبیر و همچنین پارک هفت هکتاری نوید بازدید نمودند.
دکتر جمشیدی در حاشیه این بازدید، تلاش شهرداری شیراز را در اجرای پروژه انسان محور مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: احداث باغ ایرانی، پروژه ای ماندگار و نفیس در مرکز استان است که می‌تواند در کنار دیگر پروژه‌های شهرداری شیراز میراث ماندگار از مدیریت فعلی شهرداری و پیام آور تحولات مثبتی در شیراز باشد.
وی در این بازدید بر ادامه روند فعلی شهرداری در اجرای چنین پروژه‌هایی تأکید و اظهار داشت: اهمیت مقوله خدمت رسانی به همشهریان عزیز و فراهم نمودن رفاه و آرامش مردم جزو ضروری ترین اهداف شهرداری است که در اجرا و بهره برداری از چنین پروژه‌ها این مهم به ثمر خواهد نشست.
در ادامه مهندس سروی شهردار منطقه چهار ضمن توضیحات کامل در خصوص نحوه اجرا و زمان بهره برداری از این دو پروژه گزارشی از آخرین وضعیت دیگر طرح‌های عمرانی در منطقه چهار به او ارائه داد.
قابل ذکر است پارک هفت هکتاری نوید واقع در بلوار امیر کبیر جنب تقاطع غیر همسطح امام حسن مجتبی(ع) (محله کشن) می‌باشد که با امکاناتی شامل مجموعه ورزشی به متراژ ۲۲۰۰ متر مربع شامل زمین والیبال، بسکتبال، تنیس و فوتبال، زمین بازی کودکان، تعداد ۲۰ عدد سکوی نشیمن، وسایل ورزشی، مسیر دسترسی و پیاده رو، پارکینگ به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع، نصب ۲۰۰ عدد چراغ پارکی، احداث فضای باز شهری به متراژ ۱۰۰۰ متر مربع انواع گونه‌های درختی، ساختمان اداری، سرویس بهداشتی در ضلع شمالی و جنوبی بوستان و همچنین پیست دوچرخه سواری به طول یک کیلومتر و... توسط شهرداری منطقه چهار در حال 
احداث است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی