[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۲
  • دوره جدید

مرگ ۸ نفر در فارس بر اثر ابتلا به کرونا، روزنامه شیراز نوین

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به مرگ ۸ نفر دیگر بر اثر ابتلا به کرونا گفت: تاکنون مجموع آمار مرگ‌ومیر ناشی از این بیماری در استان فارس به ۲۴۵ نفر رسیده است.
به گزارش مهر، علی اکبری بعد از ظهر دیروز شنبه با حضور در استودیو سلامت دانشگاه در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کروناویروس در استان، افزود: از ابتدای شیوع کروناویروس در استان تاکنون، ۱۷۹هزار نمونه آزمایش در آزمایشگاه‌های تشخیصی مولکولی استان بررسی شده که از این تعداد ۲۱هزار و ۷۶۰ مورد مثبت بوده است.
او ادامه داد: با افزایش مراقبت‌های درمانی در مراکز درمانی استان، تاکنون ۱۹هزار و ۸۵۹ بیمار از بیمارستان‌های استان ترخیص شده یا از ایزوله خانگی خارج شده‌اند.
معاون دانشگاه علوم پزشکی شیراز همچنین آمار موارد مشکوک و علامت‌دار را که هم‌اکنون در مراکز درمانی استان بستری هستند، ۶۸۳ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۸۶ نفر به علت وخامت شرایط جسمی، در بخش‌های مراقبت ویژه بستری شده‌اند.
دکتر اکبری خطاب به مردم استان تأکید کرد: لازم است توصیه‌ها را جدی بگیریم، فاصله فیزیکی را رعایت کنیم، استفاده از ماسک را هرگز فراموش نکنیم و دست‌های خود را به‌صورت مرتب بشوییم تا بتوانیم موفق به شکست این ویروس شویم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی