[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۲۶
  • دوره جدید

رفع تصرف از ۶۰۰ هکتار اراضی ملی و وقفی صدرا، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا خبر داد: 
رفع تصرف از 600 هکتار
 اراضی ملی و وقفی صدرا

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا خبر داد: با دستور قضایی نسبت به رفع تصرف حدود 600 هکتار از اراضی ملی و وقفی اقدام گردید.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، خلیل حاجی پور با اشاره به تصرف غیر مجاز اراضی ملی و وقفی گفت: پیرو تصرف حدود 600 هکتار از اراضی ملی و وقفی حریم شهر صدرا که شامل پارک ملی بمو و بخشی از اراضی اوقافی پلاک باجگاه در سنوات اخیر توسط افراد سودجو و پیرو دستور مقامات قضایی طی عملیاتی با همکاری و هماهنگی ضابطین قوه قضاییه و با حضور مسئولین این شرکت و اداره اوقاف ناحیه 6 شیراز رفع تصرف و ساخت و سازهای غیرقانونی احداث شده تخریب و قلع و قمع گردید.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید صدرا تصریح کرد: شرکت عمران شهر جدید صدرا به قائم مقامی از وزارت راه و شهرسازی و نماینده دولت در این شهر مستند به قانون زمین شهری، قانون ایجاد شهرهای جدید و آیین نامه‌های اجرایی آن وظیفه حفظ و حراست از اراضی ملی حریم شهر و رفع معارضین این اراضی را برعهده داشته و دارد. وی با اشاره به احداث بزرگراه شهید قاسم سلیمانی تصریح کرد: همزمان با احداث این بزرگراه در محور باجگاه به شیراز، برخی از افراد سودجو اقدام به تصرفات غیرقانونی در این منطقه کرده بودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی