[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

افزایش مجدد حقوق بازنشستگان ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تأمین اجتماعی فارس گفت: با اجرای طرح متناسب سازی، حقوق بازنشستگان مجدداً افزایش می‌یابد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تأمین اجتماعی فارس ابراهیم کشاورز با اشاره به مصوبه دولت مبنی بر واگذاری معادل ۳۲ هزار میلیارد تومان سهام شرکت‌های دولتی گفت: با واگذاری این سهام به سازمان تأمین اجتماعی بابت تأدیه دیون دولت، این امکان برای این سازمان فراهم می‌شود تا متناسب سازی حقوق بازنشستگان را انجام دهد.
وی با اشاره به مفهوم متناسب سازی بیان داشت: متناسب سازی به این مفهوم است که غیر از افزایش سنواتی که در ابتدای سال داشتیم و در خرداد اعمال کردیم، متناسب با میزان دریافتی فعلی افراد بازنشسته و سنوات خدمتشان افزایش دوباره حقوق را داشته باشیم. مدیرکل تأمین اجتماعی فارس با اشاره به اینکه بازنشستگان این سازمان در استان فارس دویست‌هزار نفر هستند، گفت: با اجرایی شدن این موضوع، پرداخت حقوق ماهانه مستمری بگیران این سازمان از ۴۰۰ تا ۸۰۰هزار تومان اضافه خواهد شد.
کشاورز همچنین از آغاز واریز حقوق تیرماه و مابه‌التفاوت‌های فروردین و اردیبهشت مستمری‌بگیران تأمین‌اجتماعی خبر داد و گفت: مستمری‌بگیران و بازنشستگان حقوق تیرماه خود را همراه با مابه التفاوت حقوق ماه‌های فروردین و اردیبهشت‌ماه خود دریافت خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی