[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

مدیران اجرایی برای تحقق درآمدهای فارس بکوشند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان:
مدیران اجرایی برای 
تحقق درآمدهای فارس بکوشند 

اولین ستاد تجهیز درآمد استان فارس در سال 1399 به ریاست دکتر نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و با دبیری دکتر بابک دایی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در ابتدای این جلسه که بیش از دو ساعت به طول انجامید، دکتر دایی دبیر ستاد تجهیز درآمد استان فارس، گزارشی از عملکرد درآمدهای عمومی استان فارس در سه ماهه اول سال 1399 را ارائه داد. عملکرد درآمدهای مالیاتی استان فارس در حوزه‌های مختلف در سه ماهه اول سال 1399 از دیگر دستورکارهای این جلسه بود که ابراهیمی معاون اداره کل امور مالیاتی استان فارس در این خصوص گزارشی ارائه داد. در ادامه این جلسه، هاشمی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان فارس، امیری مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس و همچنین نیروی انتظامی استان فارس گزارشی در خصوص وضعیت تحقق درآمدهای حوزه مربوطه در سه ماهه اول سال 1399 را بیان نمودند.
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در این جلسه با بیان اینکه مبلغ 164 هزار میلیارد تومان درآمد در بودجه سال 1399 کشور پیش بینی شده است، تصریح کرد: با توجه به اینکه برای تحقق درآمد از دو راه فروش نفت و شرایط واگذاری و فروش اموال با مشکل مواجه می‌باشیم، لذا این انتظار از دستگاه‌های اجرایی استان فارس وجود دارد که برای تحقق و وصول مبلغ 4200 میلیارد تومان درآمد استان فارس در سال جاری نهایت تلاش خود را به کار گیریم. دکتر نوروزی در ادامه سخنانش از تحقق 99/3 درصدی وصول درآمد استان فارس در سال 1398 خبر داد و خاطر نشان ساخت: در جشنواره شهید رجایی استان فارس که قرار است در شهریور ماه سال جاری برگزار شود، دستگاه‌های اجرایی استان را که در تحقق وصول درآمدهای استان موفق عمل نمایند به عنوان دستگاه برتر معرفی خواهیم کرد.
وی در عین حال اظهار امیدواری کرد: اگر همه دستگاه‌های اجرایی استان فارس که در این زمینه تکلیف دارند به خوبی عمل نمایند، در پایان بهمن ماه سال جاری شاهد تحقق 100 درصدی وصول درآمدها در استان فارس خواهیم بود؛ هر چند برای رسیدن به این امر مهم، کار سختی را در پیش رو خواهیم داشت.
رئیس ستاد تجهیز درآمد استان فارس در بخش دیگری از سخنانش با تأکید بر ضرورت رعایت عدالت مالیاتی و همچنین جلوگیری از فرارهای مالیاتی، افزود: با ایجاد مشوق‌هایی در این زمینه، شکی نیست که کمک شایانی در وصول درآمدهای استان فارس در سال 1399 صورت خواهد گرفت. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی