[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

تجلیل از ۳ پیشکسوت ورزش فارس توسط هیئت فوتبال شهرستان شیراز، روزنامه شیراز نوین

هیئت فوتبال شهرستان شیراز با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز در مراسمی با نصب تصویر و اهدای لوح از 3 پیشکسوت ورزش استان تجلیل کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، در این مراسم که با حضور پیشکسوتان ورزش فارس از جمله منصور سپهری مدیرعامل انجمن پیشکسوتان فارس، سید هادی آیت اللهی نایب رئیس سابق فدراسیون فوتبال و رئیس سابق هیئت فوتبال استان فارس و همچنین رئیس اسبق تربیت بدنی شهرستان شیراز، مجید فهندژ پیشکسوت رسانه و همچنین فوتبال فارس، مجید اسماعیلی داور ملی فوتبال و رئیس امور ایثارگران ورزش و جوانان فارس، شکرالله مسکویی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران فارس، غلامعلی طفیونی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، رضا افتاده نسب معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان شیراز، غلامعلی هنرپبشه رئیس هیئت فوتبال فارس، کاووس عباسی رئیس هیئت فوتبال شهرستان شیراز، عباس زارع سرپرست تیم فجر شهید سپاسی شیراز و جمعی دیگر از پیشکسوتان در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد، از خدمات 20 ساله سرهنگ جعفر جعفری بنیانگذار باشگاه فجر شهید سپاسی در این تیم و مدیرعامل اسبق تیم فجر شهید سپاسی تجلیل و از تابلوی عکس وی در ورودی ورزشگاه حافظیه رونمایی شد. 
همچنین در این مراسم از خدمات نزدیک به نیم قرن نادر نوروزی به مدیر سابق مجموعه حافظیه و خدمات وی در مجموعه‌های پارس و دستغیب شیراز تجلیل و از تابلوعکس وی نیز رو نمایی شد. نادر نوروزی در زمان فعالیت خود در رشته‌های مختلف ورزشی از جمله شنا و هندبال نیز فعالیت داشته است. 
همچنین در این مراسم با اهدا لوح از خانواده مرحوم شیروان چهابدار که خرداد ماه امسال جان به جان آفرین تسلیم کرد، تجلیل و تابلو عکس او نیز رونمایی شد. مرحوم شیروان چهابدار بازیکن اسبق تیم یورش شیراز بود و بیش از 25 سال در هیئت فوتبال استان فارس خدمات صادقانه ارائه داد که همواره از وی به عنوان مرد اخلاق فوتبال فارس نیز یاد می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی