[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۶
  • دوره جدید

۴۳ هفته با شعار ما قوی هستیم یادمان دفاع مقدس را گرامی می‌داریم ، روزنامه شیراز نوین

دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فارس از اجرای برنامه‌های این سالگرد در قالب ۴۳ هفته در استان خبر داد و گفت: این بزرگداشت از ۳ خردادماه آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه دارد. رضا جاویدی، دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فارس دیروز، ۲۳ تیرماه در نشست خبری با خبرنگاران در شیراز گفت: بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فارس را در قالب ۴۳ هفته انجام می‌دهیم كه این بزرگداشت از ۳ خردادماه آغاز شده و تا پایان سال جاری ادامه دارد. وی با بیان اینكه اوج این برنامه در هفته دفاع مقدس خواهد بود، گفت: تأكید ما در چهلمین سالگرد دفاع مقدس بر شعار این سالگرد یعنی «ما قوی هستیم» با توجه به نقش جمهوری اسلامی ایران و صلابت نظامی، علمی، فرهنگی و دینی در منطقه برای ملت‌های مسلمان و آزادی‌خواه جهان است.
جاویدی ادامه داد: همچنین تأکیدمان برای اطلاع‌رسانی به نسل جوان، از جمله مواردی است كه از حوزه رسانه انتظار می‌رود و امیدواریم بتوانیم الگوهای خوبی در این زمینه ارائه دهیم. دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فارس یادآور شد: با توجه به تأثیر دفاع مقدس در بیداری اسلامی و پیروزی‌های حوزه مقاومت بر علیه نظام سلطه، سیاست ستاد اجرایی چهلمین سالگرد دفاع مقدس تأکید بر نقش شهدای دفاع مقدس به‌ویژه شهیدی نظیر سپهبد شهید قاسم سلیمانی به‌عنوان شهید شاخص محور مقاومت است.
وی همچنین بهره‌مندی از ظرفیت پیشكسوتان، خانواده‌های شهدای و ایثارگران و مشاركت آنان در برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس را از دیگر سیاست‌های این ستاد اعلام كرد و گفت: همچنین تلاش می‌كنیم تا از ظرفیت و مشاركت فعال سازمان‌ها،‌ ادارات و نهادهای مختلف، تشكل‌های مذهبی و قرآنی و اجتماعی در این حوزه بهره جوییم.جاویدی بیان كرد: مبحث بعدی توجه به کیفیت و اثربخشی و فراگیری برنامه‌ها با بهره‌گیری از شیوه‌های نو است؛ زیرا شیوع ویروس کرونا محدودیت‌هایی برای اجرای برنامه ‌ای شکلی ایجاد کرده است اما تأکید بر اجرای برنامه‌ها در فضای مجازی کردیم.دبیر اجرایی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس فارس همچنین بر اهمیت اطلاع‌رسانی و پوشش رسانه‌ای گسترده و مناسب به‌صورت هوشمندانه و امیدآفرین تأكید كرد و گفت: بحث امیدآفرینی به مردم و جامعه در حوزه ستاد چهلمین سالگرد همواره مورد تأکید است. یکپارچگی و هم‌افزایی در برنامه‌های چهلمین سالگرد دفاع مقدس و بهره‌گیری مناسب از ظرفیت فضای مجازی و انتشارات و اسنادی که در حوزه دفاع مقدس است، از دیگر مواردی بود كه جاویدی به آن‌ها اشاره كرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی