[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

تشدید نظارت بر اماکن توریستی فارس، روزنامه شیراز نوین

معاون گردشگری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از تشدید بازدیدهای نظارتی اماکن اقامتی و پذیرایی استان فارس خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس، سید مؤید محسن نژاد اظهار کرد: سلامتی مردم و گردشگران از اولویت‌های این صنعت در بخش دولتی و خصوصی است که با شروع و شیوع بیماری کووید 19 و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت متبوع و ستاد ملی مقابله با کرونا، تشدید بازدیدهای نظارتی جهت رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در فصل بازگشایی اماکن اقامتی و پذیرایی با بهره‌مندی از توان انجمن‌ها و تشکل‌های وابسته به این اداره کل در سرلوحه امور در این بازه زمانی قرارگرفته شده است.
او افزود: در این راستا درجهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه تأسیسات گردشگری استان و ازجمله این اقامتگاه‌ها بازدیدهای دوره‌ای انجام‌گرفته است و از دو اقامتگاه سنتی در حال بهره‌برداری و یک اقامتگاه سنتی که در آستانه بهره‌برداری است بازدید به عمل آمد.
معاون‌‌‌ گردشگری اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس گفت: در استان فارس 15 اقامتگاه سنتی و 139 اقامتگاه بوم گردی وجود دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی