[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

مشوق کارآفرینان برای ایجاد اشتغال باشیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس با اشاره به توانمندی و پتانسیل بالای بانوان استان از درخشش سه زن کارآفرین فارس در دور پنجم انتخاب برترین زنان کارآفرین کشور خبر داد. سیده معصومه دستغیب گفت: در سال جهش تولید، بانوان کارآفرین استان فارس خوش درخشیدند و در دور پنجم برترین کارآفرینان زن از استان فارس خانم ها سهیلا محبی از شیراز، فاطمه فرهادی از داراب و محدثه صفری از روستای هنگام به‌عنوان کارآفرینان برتر انتخاب شده اند.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، دستغیب افزود: همچنین در دومین جشنواه ملی فرهنگ کارآفرینی بانوان، خدمت و خودکفایی خانواده در مشهد مقدس خانم نسرین ساریخانی از خرمبید به نمایندگی از کارآفرینان استان به مرحله کشوری راه یافته‌اند که نشان از توانمندی و تلاش بانوان استان فارس دارد. مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری ضمن تبریک به این چهار بانوی کارآفرین و آرزوی موفقیت بیشتر برای این عزیزان اظهار امیدواری کرد که با اجرای این گونه طرح‌ها و جشنواره‌ها ضمن معرفی کارآفرینان برتر در سطح جامعه و ایجاد انگیزه برای آنان، زمینه بهره گیری از تجربیات آنها برای سایر بانوان فراهم شود.
دستغیب با بیان اینکه نمی‌توان انتظار داشت تمام فارغ التحصیلان و افراد جویای کار در اداره و شغل‌های دولتی مشغول باشند، اظهار کرد: تشویق کارآفرینان و حمایت از آنان می‌تواند گام موثری در کاهش بیکاری و توسعه اقتصادی کشور داشته باشد.
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری فارس همچنین با بیان اینکه بانوان کارآفرین نقش بسیار مهم و تأثیرگذاری در توسعه اقتصادی کشور دارند، افزود: موفقیت زنان کارآفرین در جامعه نه تنها از لحاظ اقتصادی بلکه منافع اجتماعی و فرهنگی زیادی برای جامعه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی