[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

ارتباط مؤثر با بیمه‌شدگان از طریق تولیدات رسانه‌ای، روزنامه شیراز نوین

مسئول روابط عمومی بیمه سلامت استان فارس گفت: تولیدات صوتی و تصویری جایگاه مستحکم و نقش مؤثری در ارتباط با بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت دارد و در همین راستا کارگروه تخصصی سمعی و بصری در این سازمان تشکیل شده است. سید محمد پشاپو در گفت‌وگو با آی‌هینا، درباره اولین جلسه هماهنگی کارگروه‌های تخصصی سمعی و بصری بیمه سلامت افزود: با گذر از دوره روابط عمومی سنتی به روابط عمومی الکترونیک، یکی از راه‌های ارتباط مؤثر بر مخاطبان سازمان، تولیدات صوتی، تصویری و طرح‌های گرافیکی است. 
تشکیل و تقویت کارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک، گامی به سوی ارتباط مؤثر با بیمه شدگان سازمان بیمه سلامت ایران محسوب می‌شود. استفاده از دانش و توانمندی‌های کارشناسان روابط عمومی کمک شایانی به انجام مأموریت و خط مشی سازمانی خواهد کرد.
دبیر کارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک اظهار کرد: هدف از تشکیل این کارگروه بالا بردن سطح آگاهی بیمه شدگان از طریق روش‌های نوین و الکترونیک است. با توجه به نیاز مخاطبان سازمان و اطلاع مردم از آخرین قانون و مقررات در حوزه بیمه سلامت، اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی به واسطه روش‌های نوین امری ضروری است.پشاپو گفت: تخصص اعضای کارگروه یکی از ارکان مهم فعالیت است. 
تجربه، تخصص و ایده‌های جدید یکی از موارد مهم در انتخاب اعضا بوده است. از دیگر اقدامات و برنامه‌های کارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک، برنامه ریزی جهت جشنواره موبایلی با موضوع بیمه سلامت در سطح کشور است که این موضوع با حمایت مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان و پشتکار اعضا تحقق پیدا می‌کند.این جلسه با حضور مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل، سردبیر کارگروه‌های تخصصی و اعضای کارگروه سمعی، بصری و طراحی گرافیک سازمان بیمه سلامت ایران به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی