[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۴
  • دوره جدید

عامل حریق اراضی ملی پاسارگاد دستگیر شد، روزنامه شیراز نوین


رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد با اشاره به مهار کامل آتش‌سوزی در نقاط مختلف ارتفاعات جنگلی و مرتعی این شهرستان، از دستگیری عامل حریق منطقه کرم‌آباد پاسارگاد خبر داد. حسن خسروانیان با اشاره به وقوع چند فقره آتش‌سوزی در ارتفاعات مناطق جنگلی و مرتعی شهرستان پاسارگاد، گفت: این آتش‌سوزی‌ها در نقاطی نظیر گردنه ارسنجان و کوه‌های کرم‌آباد از بخش مرکزی این شهرستان حادث شده بود.
به گزارش روابط عمومی منابع طبیعی فارس، خسروانیان با یادآوری اینکه حریق با کمک نیروهای منابع طبیعی شهرستان‌های ارسنجان و پاسارگاد و همراهی مردم محلی کنترل و به‌طور کامل مهار شده است، گفت: همکاری اهالی منطقه درخور قدردانی است. خسروانیان با اشاره به حضور نیروهای منابع طبیعی برای اطمینان از اطفای کامل حریق و پاکسازی منطقه، گفت: عامل ایجاد حریق در کوه‌های کرم‌آباد دستگیر و بعد از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شده است.
وی ضمن قدردانی از حضور نیروهای همکار در اطفای حریق، به‌ویژه بخشدار بخش مرکزی، اعضای شورای اسلامی و دهیار روستای کرم آباد، قرقبانان فصلی منطقه، گروه‌های مردم نهاد و دامداران عشایری مستقر در منطقه، گفت: اقدام به موقع موجب جلوگیری از گسترش حریق به سایر نقاط شد.
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان پاسارگاد با تأکید بر لزوم تمرکز بیشتر بر فرهنگ سازی در راستای حفاظت از عرصه‌های طبیعی، از بهره برداران و گردشگران طبیعت درخواست کرد که در صورت مشاهده هرگونه حریق در عرصه‌های طبیعی مراتب را به شماره تلفن ۱۵۰۴ گزارش کنند.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی