[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۶
  • دوره جدید

حاجی‌زاده: شفاف‌سازی و قانونمندی همراه با همدلی و همیاری سرفصل فعالیت‌های ورزش و جوانان فارس، روزنامه شیراز نوین

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس در دیدار با کارکنان حوزه جوانان، شفاف سازی و قانونمندی همراه با همدلی و همیاری را از سرفصل‌های برنامه‌های اداره کل عنوان کرد. به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، همزمان با سومین روز از هفته گرامیداشت عفاف و حجاب، عباس حاجی زاده سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان فارس با کارکنان حوزه جوانان دیدار و گفت‌وگو کرد. در این جلسه صمیمانه، کارکنان حوزه جوانان ضمن ابراز خرسندی از حضور مدیر کل جدید، مسائل و نقطه نظرات کارشناسانه خود را بیان کردند.
در ادامه عباس حاجی زاده سرپرست اداره کل ضمن تبریک فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب اظهار داشت: حاکمیت تعالیم دینی و قرآنی یکی از بهترین و تأثیرگذارترین راه‌های ایجاد امنیت روانی در جامعه بوده و حیاء و عفت حافظ حریم امن خانواده خواهد بود. وی در ادامه حمایت همه جانبه خود را از طرح‌هایی که موجب برقراری عفاف و حجاب در جامعه می‌شود اعلام کرد.
حاجی زاده شفاف سازی و قانونمندی با همدلی و همیاری و همکاری را از سر فصل‌های کار خود دانست. سرپرست اداره کل ورزش و جوانان فارس آموزش مهارت‌های ده گانه زندگی شامل تصمیم گیری، حل مسئله، تفکر خلاقانه، تفکر نقادانه، مهارت ارتباطی، مهارت مدیریت رابطه، خودآگاهی، همدلی، مدیریت احساسات و مدیریت استرس به منظور توسعه ارزش‌های اخلاقی و حفظ کرامت انسانی را از دیگر برنامه‌های خود بیان کرد. در این دیدار ایوب حسنی رئیس امور کارکنان و مجید اسماعیلی مسئول حراست اداره کل نیز حضور داشتند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی