[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

رزمایش فرهنگی عفاف و حجاب در شیراز برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه احمد ابن موسی(ع) شیراز از برگزاری رزمایش یک روزه فرهنگی عفاف و حجاب و توزیع اقلام فرهنگی حجاب، کمک مؤمنانه در شرق این کلانشهر خبر داد.
به گزارش مهر، به نقل از روابط عمومی سپاه احمد بن موسی(ع) مرتضی خسروانی با تأکید بر اینکه خانواده، جامعه و سازمان‌های مختلف باید با همکاری خود در زمینه فرهنگ سازی، رعایت عفاف و حجاب شراکت داشته باشند، افزود: خانواده بزرگ ایرانی بهترین و بزرگ‌ترین ظرفیت برای حفظ و نهادینه کردن این فرهنگ بزرگ یعنی فرهنگ عفاف و حجاب است.
خسروانی تأکید کرد: توجه به موضوع عفاف و حجاب به عنوان یک مسئله اساسی و ارزشی باید در جامعه اسلامی در رأس امور فرهنگی قرار گیرد و همگان در ترویج این فرهنگ فعال باشند.
فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز یادآور شد: زنان پس از پیروزی انقلاب اسلامی در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها حضوری پررنگ داشته و اکنون نیز به پاس خون شهدایی که برای دفاع از نوامیس و کیان اسلامی ریخته شد در محافل و مجالس با حفظ حجاب ظاهر می‌شوند.
خسروانی خارج کردن، ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از قالب شعار را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های جامعه ایران اسلامی برشمرد و خاطر نشان کرد: دشمنان ما امروز با استفاده از ابزار مختلف به ویژه شبکه‌های ماهواره‌ای افکار و ارزش‌ها دینی و اسلامی را هدف قرار داده‌اند.
او با اشاره به اینکه در هفته عفاف و حجاب رزمایش فرهنگی عفاف و حجاب به مدت یک روز در شیراز برگزار می‌شود، تصریح کرد: در این هفته ۳۱۳ بسته معیشتی در قالب کمک مؤمنانه، ۳۱۳ گلدان گل، ۳۱۳ بسته بهداشتی و ۳۱۳ بسته حجاب به خانواده‌های مستمند در شرق شیراز تقدیم می‌شود.
خسروانی گفت: ۳۱۳ نفر خانم در کارگاه‌های تولید ماسک مشغول به کار شده‌اند که در این وضعیت شیوع بیماری کرونا کمک خرج خانواده خود شده‌اند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی