[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

مدیر بنیاد مسکن داراب: تأمین مسکن نیازمندان اولویت اصلی بنیاد مسکن است، روزنامه شیراز نوین


جلسه مشترک کمیته امداد امام (ره) و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب با حضور محمد هادی میزان مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داراب، محمدعلی نوربخش رئیس کمیته امداد امام(ره) شهرستان داراب، موسی امیری مسئول واحد عمران کمیته امداد در محل دفتر مدیر بنیاد مسکن داراب برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان فارس، در این نشست موضوع تفاهم نامه دو جانبه بین این دو نهاد که در خصوص تأمین مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد بود مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب خاطرنشان کرد: بنیاد مسکن از ظرفیت انجمن خیرین مسکن ساز در این شهرستان و منابع مالی بنیاد در راستای تأمین خانه اقشار آسیب پذیر استفاده می‌کند، این یک ضرورت است که از ظرفیت خیرین در این زمینه استفاده شود. ظرفیت خیرین برای تأمین مسکن نیازمندان نباید مورد غفلت قرار گیرد.
مهندس میزان اضافه کرد: نگاه مبتنی بر توسعه مسکن خیرساز بر گرفته از نگاه تأمین سرپناه برای افرادی است که توانایی خانه دار شدن در شرایط عادی ندارند. بنیاد مسکن در این زمینه با ارائه تسهیلات کم بهره و همچنین وام‌های بلاعوض و توسعه مسکن شهری متناسب با سطوح درآمدی خانواده‌ها اقدام کرده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی