[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

مدیرکل آموزش و پرورش فارس: انجمن بچه‌های استثنایی در فارس تشکیل می‌شود، روزنامه شیراز نوین

گروه خبر- سمیرا مولودی مراسم تجلیل و تقدیر از دانش آموزان استثنایی قهرمان مسابقات قرآنی، ورزشی و فرهنگی با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش صبح دیروز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار شیرازنوین معاون وزیر و رئیس آموزش و پرورش استثنایی کشور در این مراسم با بیان اینکه مدرسه نمایی از جامعه است، گفت: معلمان ما باید آموزش‌های لازم را با شاخص‌های جهانی ببینند. مجید مقدمی افزود: دانش در حال پیشرفت و توسعه است و می‌بایست زمینه‌های آموزشی را تکثیر کنیم. مدیرکل آموزش و پرورش فارس نیز با بیان این مطلب که اولویت دانشگاه فرهنگیان می‌بایست نیروهای توسعه یافته باشد، اظهار داشت: معلمان استثنایی باید در توانمندسازی دانش آموزان استثنایی کوشا باشند و تنها به فکر سرگرم کردن آنها نباشند. حمیدرضا آذری در ادامه گفت: منابع انسانی در آموزش و پرورش استثنایی حرف اول را می‌زند. این شغل نیاز به کسانی دارد که دلسوز باشند.
او از اختصاص 100میلیون تومانی سرانه توزیع به آموزش و پرورش استثنایی خبر داد و اذعان داشت: دانش آموزان استثنایی هزینه‌های بالایی دارند و درصدد هستیم کاری کنیم که در هیچ جای استان فارس این دانش آموزان هزینه ایاب و ذهاب را پرداخت نکنند.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس افزود: انجمن بچه‌های استثنایی به ثبت رسیده است و 1روز نیز به عنوان روز کمک به این دانش آموزان نامگذاری شده که امید است در اداره کل به این بچه‌ها با احساس پدری نگاه شود و مشکلاتشان هر چه سریع‌تر حل شود. آذری در پایان از تمام حاضران در مراسم خواست تا این انجمن هرچه بهتر به مردم بشناسانند و گفت: نقش مدیران در کمک به بچه‌های استثنایی نقشی کلیدی است. در ادامه این مراسم لوح تقدیری از سوی معاون وزیر آموزش و پرورش مبنی بر زحمات خالصانه مدیرکل آموزش و پرورش فارس تقدیم وی شد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی