[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

مدیرکل بهزیستی فارس: سامانه صدور مجوز‌های مؤسسات بهزیستی رونمایی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل بهزیستی استان فارس از رونمایی و معرفی سامانه صدور مجوزهای بهزیستی و مراکز خیریه خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان فارس، همزمان با روز بهزیستی سید محمد صادق کشفی نژاد در ارتباط ویدیو کنفرانسی در تجلیل از خیرین استان با اشاره به اینکه خیرین پیام خیرخواهی را زودتر از افراد دیگر شنیده اند و به آن پاسخ داده اند و هم اکنون همه آنها عاملین به خیر هستند، بیان کرد: هر کاری که مردم به آن ورود کرده اند به سرانجام خیر رسیده است؛ چرا که دولت همواره نیازمند مساعدت و همراهی خیرینی است که با فکر مدبرانه خود مشکلات را حل می‌کنند و براساس نیت خدادادی که دارند نسبت به آن اقدام می‌کنند. 
وی با اشاره به اینکه کاری که مردمی انجام شود بسیار درخشان تر است و در مقابل کاری که در همه دولت‌ها انجام می‌شود با تنگناهایی همراه می‌باشد، گفت: اینجاست که خیرین به واسطه فعالیت داوطلبانه خود نسبت به رفع مشکلات موجود مشارکت و همراهی لازم را انجام می‌دهند. 
کشفی نژاد در ادامه با گرامیداشت چهلمین سال تأسیس سازمان بهزیستی، ادامه داد: دوره کنونی زمانی است که باید با مرور آنچه که انجام داده ایم و آنچه که انجام میدهیم بازنگری لازم در نحوه انجام دادن کارها و نحوه خیررسانی صورت گیرد؛ چرا که ممکن است ضرورت‌هایی ایجاد شده باشد که این بازنگری جزء اولویت‌های اول باشد. 
این مقام مسئول خاطر نشان کرد: رسالت بزرگ و تمام نشدنی نیات خیرین از مواردی است که سازمان باید همواره قدردان آن باشد و در این راه باید بستر لازم برای خیرین تسریع شود و‌ یکی از اقداماتی که سازمان بهزیستی در راستای تسریع نمودن امور خیرین انجام داده است معرفی سامانه صدور مجوزهای بهزیستی می‌باشد که کلیه مراحل دریافت مجوز مراکز و مؤسسات خیریه بر مبنای فضای مجازی و بدون کاغذ انجام خواهد شد. 
مدیرکل بهزیستی فارس به نقش خیرین استان در تمام مراحل اشاره کرد و یادآور شد: حضور خیرین در تمام مراحل از سیل شیراز تا هم اکنون بسیار درخشان بوده است؛ به گونه ای که اولین مثال از انجام کار خیر در کشور از استان فارس است و این موضوع نشان دهنده این است که انجام کار خیر در استان دارای قدمت زیادی است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی