[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۹
  • دوره جدید

بازگشایی حمل‌ونقل شهری مشروط شد ، روزنامه شیراز نوین

بازگشایی حمل‌ونقل شهری مشروط شد 
شهردار شیراز: مردم پروتکل‌های بهداشتی را در استفاده از مترو و اتوبوس رعایت کنند

شهردار شیراز گفت: با توجه به تأثیراتی که کرونا بر جامعه گذاشته و کسب و کارهای مختلفی را دچار مشکل کرده مجبور به بازگشایی سیستم حمل و نقل شهری هستیم.
حیدر اسکندرپور چهارشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز بیان کرد: کرونا باعث شده تا کسب و کارهای مختلفی از این موضوع دچار لطمه شوند و این لطمه طیف بسیار زیادی از مردم را شامل شده است. وی اضافه کرد: شرایط کرونا در استان فارس در حال گسترش است و این موضوع خطرات بیشتری را شامل مردم استان و شهر شیراز می‌کند از سویی حمل و نقل شهر یکی از عواملی است که باعث شده تا کرونا سرعت بیشتری داشته باشد اما تعطیلی این سرویس نیز موجب شده تا بسیاری از مردم با مشکلات حمل و نقلی مواجه شود.
شهردار شیراز ادامه داد: در راستای کاهش مشکلات مردم در تلاش هستیم تا با بازگشت سیستم حمل و نقل شهری نقشی در این موضوع داشته باشیم؛ البته در بازگشایی مجدد سیستم حمل و نقل شهری مسائل بهداشتی باید مورد توجه همگان باشد تا کمترین آسیب به جامعه وارد شود.
به گفته شهردار شیراز تعطیلی حمل و نقل عمومی باعث شده بسیاری از بهره برداران سیستم‌های حمل و نقل شهری با مشکلاتی مواجه شده و هزینه‌های بیشتری به سبد معیشتی مردم افزوده شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی