[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۹
  • دوره جدید

رئیس هیئت فوتبال فارس: تست‌گرفتن از بازیکنان در وضعیت هشدار کرونا ممنوع است، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت فوتبال فارس گفت: در حالی که شیراز در وضعیت هشدار بیماری کرونا قرار دارد، تست گرفتن از بازیکنان ممنوع و خلاف دستورالعمل‌های اجرایی ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کروناست.
غلامعلی هنرپیشه، بیان داشت: یکی از باشگاه‌های شیراز با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرده است، در روزهای بیست و هشتم و سی‌ام تیرماه ۹۹ قصد دارد از بازیکنان نوجوان برای حضور در رقابت‌های کشوری تست انتخاب بگیرند که از این کار غیر قانونی جلوگیری و با این باشگاه طبق قانون رفتار خواهیم کرد.
وی افزود: قرار نیست مسابقه‌ای در این شرایط و آن هم در سطح کشور در رده نوجوانان برگزار شود که پای فرزندان مردم را که تقصیری ندارند به زمین‌های فوتبال بکشانیم زیرا برای ما اولویت اول حفظ سلامتی بازیکنان است نه مسابقه، تمرین و تست.
اولیای بازیکنان اعتراض دارند
رئیس هیئت فوتبال فارس تأکید کرد: اولیای بازیکنان با ما تماس گرفتند و اعتراض کرده‌اند که چرا بچه‌های ما ر ا تحت فشار قرار می‌دهید که در این شرایط سخت بیایند تست بدهند که حرفشان کاملاًَ درست است و ما نیز باید پاسخگوی تخلف این باشگاه باشیم که چرا بدون اجازه اقدام به صدور اطلاعیه کرده است.
هنرپیشه اظهار داشت: از این گونه تخلف‌ها آن هم در این شرایط که تجمع‌ها لغو شده است به هیچ عنوان چشم پوشی نمی‌کنیم و همانگونه که گفتم سلامتی فرزندان مردم را با هیچ چیز عوض نخواهیم کرد و باشگاه متخلف توبیخ خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی