[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

ورود هیئت عالی‌رتبه به مشکلات ارژن ، روزنامه شیراز نوین

 در راستای رسیدگی به مسائل و مشکلات روستایی، فرماندار شیراز با حضور و همراهی مدیران ارشد شهرستان و استان از جمله فرمانده نیروی انتظامی، معاون هماهنگ کننده سپاه فجر، نوسازی مدارس، آبفا، امور عشایر، گاز، مخابرات، بنیاد مسکن، جهاد کشاورزی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، منابع طبیعی و آبخیزداری و ورزش و جوانان از روستاهای ده شیخ، پس کوهک، علی آباد قراچه و دره مارون از توابع دهستان قره چمن بخش ارژن بازدید کرد. 
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی فرمانداری شیراز، در این بازدید ۸ ساعته، مشکلات گاز روستاها بررسی و با توجه به هماهنگی‌های انجام شده و رفع تداخلات حریم راه مقرر شد این روستاها در سال جاری از نعمت گاز برخوردار شوند. فرماندار شیراز در این بازدید بر رفع معضلات نقاط حادثه خیز و پیچ خطرناک جاده ده شیخ که تاکنون موجب جان باختن و یا مصدومیت افرادی گردیده، تأکید کرد و از راهداری و حمل و نقل جاده ای شیراز خواست حداکثر ظرف مدت یک ماه موضوع تعریض راه و ایمن سازی مسیر را تعیین تکلیف کرده و گزارش خاتمه کار را به فرمانداری شیراز اعلام نمایند. لکه گیری، روکش آسفالت و خط کشی این محور از جمله تصمیمات دیگر این بازدید بود. 
محمدرضا امیری همچنین از بررسی موضوع آنتن دهی تلفن همراه و اینترنت مناطق روستایی خبر داد و افزود: مخابرات ظرف مدت دو ماه آینده مشکل آنتن دهی روستاها را مرتفع کرده و مدارس روستایی تا پیش از شروع سال تحصیلی به اینترنت پرسرعت دسترسی خواهند داشت. وی همچنین در خصوص اینترنت تلفن‌های همراه نیز تأکید کرد در سال جاری حداقل یکی از اپراتورهای همراه می‌بایست نسبت به ارائه اینترنت تلفن همراه اقدام نماید. امیری، رئیس شورای ادارای شهرستان شیراز به بازدید و بررسی پروژه‌های نیمه تمام و نیازمند تأمین اعتبار در روستاهای بخش ارژن پرداخته و اظهار داشت تمامی مسائل و مشکلات اعتباری در کمیته برنامه ریزی مطرح و تعیین تکلیف خواهد شد. 
محمدرضا امیری همچنین در راستای نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و دستورالعمل‌های پیشگیری از بیماری کرونا از رستوران‌ها و غذاخوری‌های بین راهی به‌صورت سرزده بازدید کرد و موارد نقض پروتکل و نیز عدم رعایت شئونات اخلاقی را متذکر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی