[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

استراماچونی: باورنکردنی‌ها را در ایران کشف کردم، روزنامه شیراز نوین

سرمربی ایتالیایی سابق استقلال در مصاحبه ای که با شبکه اسکای داشت در مورد شرایط این روزهای اینترمیلان و البته حضورش در فوتبال ایران صحبت کرد.
به گزارش ورزش سه، ایران برای آندره آ استراماچونی یک خاطره باورنکردنی است؛ رابطه عمیق او با هواداران و عشقی که از روی سکوهای آبی برایش وجود داشت هنوز در خاطر این مرد ایتالیایی هست. استراماچونی با جانلوکا دی ماتزیو خبرنگار معروف ایتالیایی و شبکه اسکای ایتالیا مصاحبه ای را انجام داد که بخش مهمی از این مصاحبه به شرایط اینترمیلان تیم سابق استراماچونی مربوط بود اما در بخشی از این گفت و گو درباره ایران نیز از او سؤال شد که پاسخ‌های جالبی داشت. 
او در بخش انتهایی این مصاحبه که خبرنگار از او درباره ایران پرسید، گفت: «حضور در ایران تجربه ای فراتر از فوتبال برای من است. به رابطه ای که با هواداران استقلال داشتم افتخار می‌کنم. رابطه بسیار خوبی با هواداران داشتم و این محرکی برای انجام کارهای خوب در لیگ قهرمانان آسیا بود. در ایران دنیایی باورنکردنی را کشف کردم.»
 با وجود گذشت هفت ماه از جدایی آندره آ استراماچونی از استقلال این سرمربی ایتالیایی کماکان حسرت بزرگ هواداران آبی است. استقلال با استراماچونی علاوه بر فوتبال زیبا و نتایج خوبی گرفت و انتظار می‌رفت در صورتی که او در این تیم بماند، استقلال بتواند یک مدعی درجه یک قهرمانی در ایران و آسیا باشد اما مشکلات مالی در نهایت باعث جدایی این مربی شد. 
جالب اینجاست که استراماچونی هنوز به ایران و هواداران استقلال فکر می‌کرد و از آن به عنوان بخشی از بهترین خاطراتش یاد می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی