[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

فراخوان مسابقه عکس با موضوع تعاون و کارآفرینی در یک قاب، فرصت‌ها و تهدیدها، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس، در سال جهش تولید و در راستای حمایت از توسعه فرهنگ کارآفرینی مسابقه عکس را با موضوع تعاون و کارآفرینی در یک قاب در استان فارس، فرصت‌ها و تهدیدها برگزار می‌کند. بر اساس این گزارش علاقه مندان می‌توانند از تاریخ 15 مردادماه تا تاریخ 15 مهر ماه 1399 نسبت به ارسال آثار خود به ادرس ایمیل Photo@karfars.ir اقدام نمایند.
همچنین اعلام اسامی برندگان و اهدای جوایز نیز در هفته کارآفرینی سال 1399 است و همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت fars.mcls.gov.ir مراجعه نمایند. روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی فارس همچنین در خصوص قوانین شرکت در مسابقه گفت شرکت در مسابقه برای عموم بلامانع است و هیچ هزینه ای و محدودیت سنی برای شرکت کنندگان ندارد.
به کلیه شرکت کنندگانی که آثارشان به مسابقه راه می‌یابد گواهی شرکت در مسابقه داده می‌شود. ارسال آثار به منزله اعلام مالکیت معنوی این اثر است. در صورت اثبات خلاف این امر در هر مرحله ای، عواقب آن به عهده شرکت کننده است و محدوده جغرافیایی عکس‌ها می‌بایست استان فارس باشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فارس شرکت کننده‌ها می‌بایست ضمن تکمیل فرم همراه با عکس به ادرس ایمیل گفته شده ارسال نماید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی