[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۷
  • دوره جدید

زنجیره درمان در شهرستان‌ها تکمیل می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

بخش رادیولوژی پلی‌کلینیک تأمین اجتماعی مرودشت افتتاح شد. مراسم افتتاح این مرکز با حضور نماینده مردم شهرستان‌های مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان هم‌زمان با هفته تأمین اجتماعی برگزار گردید.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی مدیریت درمان فارس، در این مراسم رشیدی نماینده مردم شهرستان مرودشت در مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته تأمین اجتماعی گفت: مجلس پیگیر مشکلات قشر کارگری است و پس از اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان، دیگر مشکلات اقشار کارگری و کارکنان تأمین اجتماعی را در دست بررسی داریم.
در این مراسم دکتر اکبر امیری مدیر درمان تأمین اجتماعی استان فارس با اشاره به این مطلب که زنجیره درمان در شهرستان‌ها تکمیل می‌شود، خاطرنشان کرد: درمانگاه تأمین اجتماعی مرودشت در سال 1395 به بهره‌برداری رسید.
به گفته وی، این مرکز دارای بخش‌های پزشک عمومی، دندانپزشک و متخصص‌های زنان و زایمان، اطفال، چشم، قلب و عروق، داخلی، طب فیزیکی و توانبخشی و خدمات پاراکلینیکی داروخانه و آزمایشگاه، نوار قلب، مامایی، تزریقات و پانسمان، اکوکاردیوگرافی و اپتومتری می‌باشد و در سال 1398 بیش از 212238 مورد مراجعه به این مرکز انجام گرفته است.
 وی افزود: بخش رادیولوژی این مرکز با حضور نماینده مردم شهرستان مرودشت در مجلس شورای اسلامی راه‌اندازی و افتتاح گردید. هزینه تجهیز این مرکز به دستگاه رادیولوژی 21 میلیارد ریال و تجهیزات نصب شده از برندهای بنام دنیاست.
در حاشیه مراسم افتتاح بخش رادیولوژی پلی کلینیک تأمین اجتماعی مرودشت به مناسبت هفته تأمین اجتماعی از رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی این شهرستان نیز تقدیر شد. در این مراسم دکتر امیری مدیر درمان تأمین اجتماعی فارس با اهدا لوح تقدیر به خانم شهوندی، اظهار داشت: به پاس سال‌ها تلاش و پیگیری خانم شهوندی جهت ارتقا و توسعه خدمات درمانگاه تأمین اجتماعی مرودشت از او سپاسگزاریم و او را الگوی خدمت به بیمه شدگان تأمین اجتماعی می‌دانیم. در این مراسم خانم شهوندی ضمن تشکر از همراهی مدیران استانی با اشاره به خدمات قابل ارائه در این مرکز عنوان کرد: بیش از 20 سال است که به‌صورت مداوم حقوق کارگران و بازنشستگان را پیگیری می‌کنم و این پیگیری و توفیقات به دست آمده را مدیون همراهی و همکاری مدیریت درمان فارس هستم.
این گزارش حاکی است، رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح بخش تصویربرداری پلی کلینیک تأمین اجتماعی مرودشت با شرکت در مسابقه هفته تأمین اجتماعی مدیریت درمان فارس که طی آن شرکت کنندگان می‌بایست جمله «من ماسک می‌زنم چون...» را با گفتن جمله ای تکمیلی می‌کردند، با عبارت «چون به سلامتی شما اهمیت می‌دهم» تکمیل کرد و با این پیام از پویش اجتماعی استفاده از ماسک در مقابله با بیماری کرونا حمایت نمود. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی