[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۶۳
  • دوره جدید

مصالحه در پرونده قتل ، روزنامه شیراز نوین

مصالحه در پرونده قتل 
رئیس کل دادگستری فارس: پرونده قتل پس از 17 سال به مصالحه انجامید

رئیس کل دادگستری استان فارس از مصالحه در یک پرونده قتل و رهایی محکوم از قصاص پس از 17 سال و با تلاش شعبه 76 ویژه صلح و سازش استان فارس خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی شوراهای حل اختلاف فارس حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به اینکه این قتل در سال 82 در یکی از محله‌های شیراز اتفاق افتاد، گفت: پس از صدور قرار مجرمیت از سوی دادسرای عمومی و انقلاب شیراز علیه متهم ح- ز حکم به قصاص نفس صادر و در شعبه هفتم اجرای احکام در حال اجرا بود.
نماینده عالی قوه قضائیه در استان فارس ادر ادامه فزود : در سال 95 این پرونده به شعبه 76 ویژه صلح و سازش استان فارس ارجاع شد و پس از پیگیری و تلاش اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف استان سرانجام پس از 28 جلسه و 42 ماه مذاکره سازشی موفق به جلب رضایت خانواده مقتول شدند. حجت الاسلام والمسلمین سید کاظم موسوی ضمن تشکر و قدردانی از اعضای شعبه ویژه قتل استان فارس به لحاظ این موفقیت و تلاش و مساعی مصروف شده از اقدام خداپسندانه و کریمانه اولیای دم که نشان از ایمان والا و صبر آنهاست و سبب ترویج فرهنگ صلح و سازش در جامعه گردید، تجلیل و تکریم نمود. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی