[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

پرونده نوسازی زندان‌های فارس قد کشید ، روزنامه شیراز نوین

مهندس اسحاق ابراهیمی، مدیر کل زندان‌های استان فارس به همراه مرتضی نظری، معاون اداری و مالی این اداره کل دیروز شنبه مورخ 28/04/1399 با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس با دکتر حسن نوروزی رئیس این سازمان دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، مهندس ابراهیمی در این جلسه، ضمن ارائه گزارشی از مسائل و مشکلات موجود اداره کل زندان‌های استان فارس، در خصوص تعهدات سفر رئیس قوه قضاییه به استان فارس در حوزه این اداره کل نیز توضیحاتی ارائه داد.
تعمیر و تجهیز اساسی زندان ها، وضعیت پرسنلی و خرید تجهیزات حفاظتی از مهم‌ترین موضوعاتی بود که در این جلسه در خصوص آن بحث و تبادل نظر بین مدیر کل زندان‌های استان فارس و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس انجام گرفت.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس نیز در این جلسه با بیان اینکه تأمین امنیت، مقوله شماره یک استان فارس است، تصریح کرد: بدون شک پیگیری و تحقق تعهدات سفر رئیس قوه قضائیه به استان فارس از اولویت‌های اساسی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس است که در این خصوص تلاش داریم تا در حد توان و با افزایش تخصیص عمرانی به دستگاه‌های مرتبط در این حوزه کمک نماییم.
دکتر نوروزی در عین حال خاطرنشان ساخت: کمک به تعمیر و تجهیز زندان‌های استان فارس به خصوص زندان عادل آباد شیراز، در تثبیت امنیت استان فارس مثمرثمر است.
لازم به ذکر است، در این جلسه، الهه چراغی سرپرست معاونت بودجه و مژگان یزدان پناهی رئیس گروه اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی نیز در خصوص وضعیت اعتبارات این اداره کل در سال‌های گذشته و سال جاری توضیحاتی را بیان نمودند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی