[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

آماده بازگشایی مدارس هستیم ، روزنامه شیراز نوین

 گروه شهرستان‌ها، ارسنجان، داور یزدانی
 امیر علی منفرد مدیر آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان با بیان اینکه بازگشایی مدارس برای مدیران در نیمه اول شهریور ماه آغاز میگردد، از برنامه‌ریزی جهت اجرای این امر خبر داد.
بنا بر گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ارسنجان در راستای بازگشایی مدارس و اجرای پروژه مهر، برنامه‌های توجیه مدیران مدارس در ارسنجان انجام شد.
 امیر علی منفرد مدیر آموزش و پرورش با بیان اینکه بازگشایی مدارس برای مدیران در نیمه اول شهریور شروع می‌گردد، از برنامه‌ریزی جهت اجرای این امر خبر داد.
 وی با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در سال گذشته به ویژه در فضای مجازی گفت با توجه به وجود ویروس منحوس کرونا و تصمیمات ستاد مبارزه با کرونا احتمالاً شروع مدارس از ۱۵شهریور ماه خواهد بود. وی همچنین ضمن تقدیر از همه همکاران فرهنگی از مدیران خواست از تجارب بسیار خوب همکاران به ویژه در زمینه تدریس در فضای مجازی استفاده کنند در این مراسم برنامه‌های ویژه بازگشایی مدارس نیز تدوین شد.
مدیر آموزش و پرورش این شهرستان همچنین در جمع مدیران مدارس غیردولتی با اشاره به اینکه مدارس غیر دولتی خدمات ارزنده ای داشته اند و در همه سطوح مورد تمایل آموزش و پرورش قرار گرفتند، گفت: وجود نیروهای متعهد و مجرب و با انگیزه در این مدارس باعث رشد و پیشرفت و شکوفایی مدارس خواهد شد. همچنین در ادامه منفرد مجهز شدن مدارس به آخرین اطلاعات و امکانات و یافته‌های علمی را امری مهم دانست و استفاده از فضای مجازی را در اولویت کارهای مدارس امری مهم ذکر کرد. منفرد در پایان پیرامون بازگشایی مدارس و همکاری با اولیا و تقویت شورای آموزشگاه مطالبی ارائه نمود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی