[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

گودرزی: اگر ما کرونا داشتیم، استقلال را برنده می‌کردند، روزنامه شیراز نوین

هافبک پارس جنوبی می‌گوید تیمش شرایط مطلوبی پیدا کرده و در آینده نیز برای موفقیت‌های بیشتر تلاش خواهد کرد.
به گزارش ورزش سه، پارس جنوبی جمعه‌شب مقابل شهرخودروی مشهد با نتیجه دو بر یک به برتری رسید. شهرام گودرزی هافبک باتجربه پارسی‌ها درباره این مسابقه بیان کرد: بازی حساسی بود و از اهمیت آن کاملاً آگاه بودیم. می‌خواستیم در این شرایط سخت موفق شویم و خوشبختانه توانستیم هر 3 امتیاز را مال خود کنیم. همه بچه‌ها سنگ تمام گذاشتند و کار کردند تا این برد به دست بیاید.
وی درباره شرایط باشگاه پارس جنوبی و مشکلاتش تأکید کرد:حقیقتاً ما شرایط سختی را از اول فصل تجربه کردیم. حالا اما از زمانی که آقای رضاییان برگشتند شرایط بهتر شده است. با حضور دوباره او آرامش به پارس جنوبی برگشته و شکل باشگاه بودن گرفته ایم. من فکر می‌کنم با حضور دوباره آقای رضاییان و البته اضافه شدن آقا سید پورموسوی در ادامه لیگ می‌توانیم تک رقمی هم شویم.
هافبک پارس جنوبی با اشاره به رأی دیدار با استقلال خاطرنشان کرد: در این مدت حرف‌های زیادی در این خصوص زده شده اما من فقط یک جمله می‌خواهم به آقایانی که رأی را صادر کردند، بگویم. اگر ما کرونایی شده بودیم و مقابل استقلال بازی نمی‌کردیم، باز هم همین‌طور رأی می‌دادند؟ یا اینکه 3 بر صفر ما را بازنده می‌کردند؟ اگر ما نرفته بودیم همین کار را می‌کردند. ما آماده بودیم اما استقلالی‌ها نیامدند و فکر می‌کنم رأی عادلانه نبود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی