[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۸۶
  • دوره جدید

پیرانی: با برگزاری مجامع انتخاباتی در سال جاری، ۱۴ رئیس هیئت‌های ورزشی معرفی می‌شوند، روزنامه شیراز نوین

نصیر پیرانی با تشریح برنامه‌های گروه قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش وجوانان استان از برگزاری 14 مجمع انتخاباتی در طول سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، نصیر پیرانی سرپرست گروه قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان فارس ضمن آرزوی سلامتی برای مردم عزیز کشور و جامعه ورزش و بازگشایی اماکن ورزشی و برگشت حالت عادی فعالیت‌های همه اصناف افزود: با توجه به نگاه عباس حاجی زاده سرپرست اداره کل ورزش وجوانان استان به برنامه محوری و شفافیت در برنامه‌های حوزه قهرمانی، تیم کارشناسان حوزه معاونت اداره کل بر آن شدند با نگاه علمی و عملی به طرح آمایش سرزمینی ورزش فارس با تشکیل کار گروه کارشناسی این طرح با هدف آسیب شناسی به منظور پیشرفت ورزش استان اقدامات لازم را انجام دهند.
پیرانی سال 99 را سالی پرترافیک برای تعیین تکلیف رؤسای هیئت‌های ورزشی استان عنوان کرد و افزود: در سال جاری دوره ریاست 17 رئیس هیئت‌های ورزشی استان به پایان می‌رسد که با توجه به شرایط ویژه ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزاری مجامع انتخاباتی استان با تأخیر همراه شده است.
سرپرست گروه قهرمانی و حرفه ای با بیان اینکه 3 مجمع انتخاباتی در ابتدای سال 99 برگزار شده است، تصریح کرد: 14مجمع انتخاباتی باقی‌مانده با برنامه ریزی‌های این حوزه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در طول سال جاری برگزار و رؤسای این هیئت‌ها معرفی می‌شوند.
نصیر پیرانی در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: سیاست‌های برنامه ریزی این حوزه پیرامون المپیک و پاراالمپیک، بازی‌های آسیایی و پارا آسیایی شانتو چین، المپیک جوانان و تلاش جهت سهم حداکثری فارس در این رویدادها را از مهم‌ترین اهداف این حوزه برشمرد.
پیرانی افزود: ارزیابی و تدوین شاخص‌های ارزشیابی هیئت‌ها، نخبه پروری و نخبه گزینی، همچنین کشف استعدادهای برتر و تجلیل از قهرمانان و پیشکسوتان، ارتقای سطح آموزش ورزش به خصوص در شرایط حساس کرونایی و لزوم استفاده هیئت‌های ورزشی از برنامه‌های فضای مجازی جهت آموزش ورزشکاران و در راستای سیاست‌های حوزه استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان و تفاهم نامه با سایر ارگان‌ها به خصوص آموزش و پرورش از دیگر اهداف این حوزه یاد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی