[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۴
  • دوره جدید

گرایی: از ترسم یک هفته است تمرین نکرده‌ام، روزنامه شیراز نوین

دارنده دو مدال برنز کشتی فرنگی جهان گفت که با اوج گرفتن دوباره بیماری کرونا، یک هفته است تمرین را کاملاً کنار گذاشته است.
به گزارش ورزش سه و به نقل از تسنیم، علی گرایی با اشاره به اینکه بعد از ابتلای حسین نوری به بیماری کرونا و بستری شدنش در بیمارستان، تمرین را کنار گذاشته است، اظهار داشت: یک هفته است که دیگر تمرین نمی‌کنم. نه کشتی و بدنسازی. در خانه مانده‌ام. می‌ترسم مریض شوم. برای تمرین بیرون می‌روی و معلوم نیست کسی که برای یک سلام و احوالپرسی جلو می‌آید کرونا دارد یا نه. متأسفانه با همین سلام و علیک‌های ساده، یک دفعه بیمار می‌شوی.
وی ادامه داد: اصلاً بروم تمرین که چه بشود؟ وقتی اصلاً معلوم نیست مسابقه‌ای هست یا نه، برای چه سلامتی‌ام را به خطر بیندازم؟ لیگ هم بعید است در این شرایط برگزار شود. در مورد مسابقات جهانی کشتی هم چیزی دقیقاً مشخص نیست که آیا اتحادیه جهانی امکان برگزاری مسابقه را دارد یا خیر.
 دارنده سهمیه وزن 77 کیلوگرم کشتی فرنگی المپیک توکیو در مورد بیماری سخت حسین نوری خاطر نشان کرد: با حسین کاملاً در این مدت در ارتباط بودم. با برادرش هم صحبت می‌کردم. او علائم داشته و تست کرونا داده است که منفی اعلام شده و بعد تمریناتش را ادامه داده است. حسین می‌گفت یک روز احساس کرده که دیگر نفسش درنمی‌آید و دوباره به پزشک مراجعه کرده که گفته‌اند ریه‌هایش کاملاً درگیر کرونا شده و در بیمارستان بستری می‌شود. خدا را شکر که علیرضا دبیر پیگیر کارش بود. رئیس فدراسیون این‌طور که حسین می‌گفت خیلی تلاش کرده است. تازه در این وضعیت او 70 میلیون هزینه کرده است. متأسفانه چیزهایی که نوری از بیمارستان و حال وخیم مردم می‌گفت، وحشتناک بود.
صاحب مدال برنز کشتی فرنگی جهان در خاتمه گفت: متأسفانه اصلاً نکات بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی بین مردم رعایت نمی‌شود و همین مسئله می‌تواند مشکلات را بیشتر کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی