[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۴
  • دوره جدید

نیکبخت: باید به فرهاد هم فرصت ۳ساله بدهند، روزنامه شیراز نوین

علیرضا نیکبخت در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص شرایط این روزهای استقلال اظهار داشت: استقلال شرایط سختی را پشت سر می‌گذارد و تغییراتی که در طول فصل اتفاق افتاده باعث شد این تیم زمان را از دست بدهد و عقب بیفتد و در ادامه هم کار برای جبران سخت شد.
وی افزود: در شرایط بعد از کرونا نباید از تیم‌ها انتظار کار تاکتیکی داشت؛ چرا که سطح آمادگی بازیکنان مثل سابق نیست و همه در چند هفته اول به دنبال این بودند که مصدوم نشوند و همین که تیم زیاد مصدوم ندهد باید خدا را شکر کرد. استقلال هم به خاطر همین نتوانست 2-3 هفته نتایج خوبی کسب کند و از کورس کمی عقب افتاد.
پیشکسوت فوتبال در مورد برتری استقلال مقابل صنعت نفت گفت: بازی خوبی بود و استقلال توانست 3 امتیاز مهمی کسب کند. صنعت نفت از تیم‌های خوب کشور است و برتری مقابل آنها در آبادان در این شرایط آب و هوا واقعاً کار ارزشمندی است و به فرهاد و بازیکنان تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم از این به بعد استقلال روی ریتم خودش بیفتد و در ادامه نتایج خوبی کسب کند.
نیکبخت در مورد شکست سپاهان مقابل تراکتور هم توضیح داد: بازی خوبی بود و هر دو تیم برای بردن وارد زمین شدند ولی تراکتور توانست از تجربه بازیکنانش استفاده بهتری کند و 3 امتیاز را کسب کند. جنگ بالای جدول برای سهمیه و نایب قهرمانی حسابی داغ است و همین موضوع حساسیت بازی را بالا برده بود. البته همانطور که گفتم نمی‌شود مثل قبل از تعطیلات انتظار کار تاکتیکی آنچنانی از تیم‌ها داشت.
وی در مورد اینکه پرسپولیس در یک قدمی قهرمانی چهارم قرار دارد هم گفت: نظر خاصی ندارم. لیگ امسال شرایط عجیب و غریبی داشت و کرونا هم آمد و این وسط تأثیر خودش را گذاشت و باعث شد لیگ به هیچ وجه به شکل اصولی برگزار نشود و برای همین نمی‌توان خیلی در مورد آن اصولی و تاکتیکی صحبت کرد. امیدوارم فصل بعد شرایط بهتر باشد و البته شرایط برابری در لیگ شاهد باشیم.
پیشکسوت استقلال در مورد اینکه چرا فکر می‌کند شرایط امسال نابرابر بود هم توضیح داد: از هر جهت حساب کنید شرایط لیگ امسال نابرابر بود و استقلال از همان ابتدا تا الان مشغول جنگیدن در جبهه‌های مختلف بوده و با چیزهای زیادی مقابله کرده است. امیدوارم فصل بعد یک رقابت تاکتیکی و فنی را شاهد باشیم.
نیکبخت در مورد اینکه آیا باید به مجیدی فرصت داده شود یا نه هم گفت: بله به نظرم باید به فرهاد هم فرصت 3 ساله داده شود تا بتواند برنامه هایش را پیاده کند و تیم را به موفقیت برساند. قبل از این هم هروقت استقلال به سرمربیانش فرصت داده نتیجه آن را دیده است و نباید با عجله سرمایه سوزی شود.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی