[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

رضاوند: باید از مجیدی حمایت شود، روزنامه شیراز نوین

آرش رضاوند در گفت‌وگو با ایلنا، درباره برتری مقابل تیم صنعت نفت آبادان در بازی خارج از خانه گفت: این پیروزی برای ما قابل اهمیت بود. در بازی خارج از خانه و گرمای زیاد هوای آبادان به سه امتیاز رساندیم که در مجموع تلاش تمام بازیکنان و کادرفنی بود. اینکه بیش از 10 بازیکن ما به کرونا مبتلا شدند کادرفنی را با مشکل مواجه می‌کرد و دیدیم که در بازی مقابل تراکتور حتی با دو جلسه تمرینی خیلی ساده به میدان رفتیم. بازگشت مطهری و دیاباته در این بازی تأثیرگذار بود و گلزنی آنها به بچه‌ها روحیه داد.
هافبک استقلال در پاسخ به این سؤال که پس از بهبود یافتن از کرونا چه شرایطی دارد گفت: خوشبحتانه من علائمی نداشتم و این ویروس اذیتم نکرد اما جواب آزمایشات نشان داد که ناقل هستم. متأسفانه این بیماری به سایر بازیکنان هم سرایت پیدا کرده بود و شرایط سختی را ایجاد کرده بود. رعایت پروتکل‌های بهداشتی در همه جا یکسان نیست و این وضعیت را پیچیده‌تر می‌کند.
رضاوند همچنین درباره انتقاداتی که از فرهاد مجیدی صورت گرفته بود، گفت: وقتی شما تمرینات منظم و همینطور بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشته باشید چه انتظاری می‌توان داشت؟ نتیجه گیری تنها در اختیار سرمربی نیست و باید بازیکنان و شرایط هم بدون دغدغه باشد. آقا فرهاد یک سرمربی جوان هستند و باید حمایت شوند. آقا فرهاد سرمایه این باشگاه هستند و ما مطمئناً می‌توانیم به همراه آقا فرهاد به روزهای خوبی برسیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی