[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

پرتوآذر: سعی کرده‌ام بدون حمایت فدراسیون مسیرم را بروم، روزنامه شیراز نوین

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: تمام تصمیماتم برای ادامه ورزش حرفه‌ای مبتنی بر عدم حمایت‌ها نیست چون این شرایط چندسالی است برای من وجود دارد.
فرانک پرتوآذر در گفت‌وگو با میزان، در خصوص اینکه آیا برای فصل جاری از تیم‌های اروپایی و آسیایی پیشنهادی دریافت کرده است یا خیر، اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود در سراسر دنیا و همینطور وضعیتی که کشور ما از لحاظ بیماری کرونا مواجه است، هنوز برای بستن قرارداد اتفاقی رخ نداده است. البته هنوز سفارت‌ها هم آغاز به کار نکرده‌اند و گرنه من دعوت نامه و تمام مدارکم آماده است.
وی پیرامون اینکه آیا از سوی مسئولان فدراسیون مکاتباتی صورت گرفته تا بتوانند مشکلات او را حل کنند یا خیر، اظهار داشت: خیر، از طرف فدراسیون با بنده تاکنون هیچ مکاتبه‌ای از بهمن سال گذشته انجام نشده است. با برنامه‌هایی که مربیانم به من می‌دهند با برنامه‌ریزی آنها به جلو حرکت می‌کنم.
ملی‌پوش دوچرخه‌سواری در خصوص اینکه آیا با این شرایط سخت از لحاظ بیماری کرونا تمرینات خود را انجام می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: از آنجایی که ساکن شیراز هستم در حال حاضر و در اینجا شرایط قرمز است اما با این حال با رعایت تمام پروتکل‌های فدراسیون پزشکی ورزشی تمریناتم را به خوبی انجام می‌دهم و طبق برنامه‌ای که مربی من برنامه‌ریزی کرده، شاید در اوج نباشم، اما خوشبختانه نسبت به سال گذشته پیشرفت محسوسی داشته‌ام.
پرتوآذر در پایان در مورد اینکه آیا به دنبال بی مهری مسئولان به دنبال خداحافظی از میادین ورزشی است یا خیر، اظهار داشت: قطعاً تمام تصمیماتم برای ادامه ورزش حرفه‌ای مبتنی بر عدم حمایت‌ها از سوی مسئولان از من نیست؛ چون این شرایط چندسالی است برای من وجود دارد و بدون توجه به این مسائل من همواره سعی کرده‌ام مسیرم را به شکلی انتخاب کنم که کمترین ضرر را برایم داشته باشد. اما مشکل اصلی مربوط به این موضوع است که آینده این رشته چطور پیش خواهد رفت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی