[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۲
  • دوره جدید

فارس قطب عشایر کشور است، روزنامه شیراز نوین

اعتبارات سال 1399 اداره کل امور عشایر استان فارس، در دیدار روز شنبه مورخ 28/04/1399 مهندس بهرامی، مدیرکل این دستگاه اجرایی استان با دکتر حسن نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس مورد بحث و بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، در این جلسه که حدود دو ساعت به طول انجامید، مدیرکل امور عشایر استان فارس، ضمن ارائه گزارشی از سیمای عشایر استان فارس، ساختار ایلی عشایر استان را تشریح کرد.
مقایسه میزان جمعیت عشایری کشور به تفکیک استان‌ها از دیگر محورهای مورد بحث در این جلسه بود که بر اساس گزارش ارائه شده اداره کل امور عشایر استان فارس، فارس به عنوان قطب عشایر کشور معرفی شده است.
از دیگر موضوعاتی که در این جلسه مطرح شد می‌توان به موضوع پراکنش عشایر استان در 1337 استقرارگاه عشایری ییلاقی و قشلاقی و همچنین تولیدات عشایری استان فارس اشاره کرد.
لازم به ذکر است، این جلسه که با حضور الهه چراغی سرپرست معاونت بودجه و یوسف احمدی رئیس گروه زیر بنایی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس و همچنین معاونین و مدیران اداره کل امور عشایر استان فارس تشکیل شده بود با بیان وظایف اساسی درون و برون سازمانی اداره کل امور عشایر استان فارس و ارائه گزارش اعتبارات سال 1398 و 1399 این اداره کل پایان یافت. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی