[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

بنزین‌فروشی جرم است ، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس: فروش سهمیه بنزین تخلف است
 100 پرونده تخلف در دست پیگیری است 

مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس در خصوص فروش سهمیه بنزین خودروهای شخصی و عمومی در محل جایگاه‌های عرضه سوخت هشدار داد و آن را تخلف و منجر به پیگیرد قانونی دانست.
علی مبشری گفت: بعد از اصلاح نرخ قیمت حامل‌های انرژی شاهد فروش سهمیه سوخت خودروهای شخصی و عمومی در برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت هستیم که این موضوع تخلف بوده و پیگرد قانونی دارد. به گزارش روابط عمومی تعزیرات حکومتی فارس، مبشری ادامه داد: نحوه استفاده از کارت سوخت توسط شرکت پخش فرآورده‌های نفتی قابل پیگیری است و درصورت اثبات تخلف، برای مالک کارت جریمه نقدی اعمال خواهد شد. مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس به جایگاه داران نیز در این رابطه هشدار داد و اضافه کرد: در صورتی که مشخص شود جایگاه‌های عرضه سوخت به هر نحوی در فروش غیرقانونی سوخت دخالت دارند تخلفات آنها در کمیته رسیدگی به تخلفات شرکت فرآورده‌های نفتی بررسی شده و به مجازات‌هایی همچون جریمه نقدی و تنزل رتبه محکوم خواهند شد.
مبشری با بیان اینکه طی 2 ماه گذشته به بیش از 100 پرونده با موضوع عرضه خارج شبکه در جایگاه‌های عرضه سوخت در شعب تعزیرات حکومتی استان رسیدگی شده است، افزود: فروش سهمیه سوخت طبق قانون، عرضه خارج از شبکه تلقی شده و متخلفین به مسدود شدن کارت سوخت و جریمه نقدی به میزان 2 تا 5 برابر نرخ fob محکوم خواهند شد.
مدیر کل تعزیرات حکومتی فارس از شهروندان تقاضا کرد چنانچه تخلفاتی از این قبیل را مشاهده کردند مراتب را به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اطلاع داده تا با متخلفین برخورد قانونی شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی